Wpis z mikrobloga

Nieoficjalnie Dani Ceballos wypożyczony na sezon do Arsenalu, klub uzyskał porozumienie z Realem Madryt i samym zawodnikiem, jutro ma udać się do Londynu by sfinalizować umowę. Hiszpan i William Saliba mają być oficjalnie potwierdzeni w tym tygodniu.

źródło: David Ornstein.

Brazylijczycy dalej forsują narrację, że Arsenal negocjuje transfer Evertona Soaresa, a Anglicy milczą pisząc, że z Palace w sprawie Zahy. Czyli:
- angielskie piszą, że ściagają Zahę
- Brazylijczycy, że Evertona
- Hiszpanie, że Malcoma
- Francuzi, że Nicolasa Pepe

¯\_(ツ)_/¯

#plotkitransferowe #arsenal #realmadryt
Pustulka - Nieoficjalnie Dani Ceballos wypożyczony na sezon do Arsenalu, klub uzyskał...

źródło: comment_iJa9Dtfxkw0BZkB12kYQr2O1SYl3v5qs.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Pustulka: Narzuca się pytanie, kogo mogłyby wskazać polskie media.

Nie wiem, na co liczyć z Ceballosem. Będzie grać tak sobie i Real zgodzi się go sprzedać za rozsądną kwotę za rok albo zagra kosmiczny sezon i tyle będziemy go widzieli. Nie wiem, która z tych opcji jest lepsza, ale oby któraś z nich się sprawdziła.
  • Odpowiedz
We were speaking about the possibility to sign one player for line. We had different names. The club was working on that.

Ceballos is a very good player. I know him from Betis at the beginning and Real Madrid.

He played very well in the Under-21s, his national team won the competition. He is one eight and 10 player


Emery o Ceballosie.
  • Odpowiedz
@krissq2502: Arsenal też ma nadzieję, że za rok Willock i Smith-Rowe będą gotowi na grę w pierwszym zespole, obaj zrezygnowali z wypożyczeń i chcą walczyć tak jak Guendozi już w tym.
  • Odpowiedz
@Alf131 Na jesień na pewno mogą liczyć na dużo minut, gra z ogorkami w LE, kakao cup itp. W zimie powinni ich wypożyczyć, co do transferu Ceballosa to jestem pozytywnie nastawiony mam nadzieję że Emery ustawi go na boisku zamiast blazna Ozila lub u boku Toreirry, polecam odcinek Tomka Ćwiąkaly na jego temat.
  • Odpowiedz
@vaporizer: Mi wypożyczenie bez opcji zakupu kojarzy się z małym klubem. Jeśli Ceballos zagra świetnie to wróci do Madrytu i trzeba będzie szukać kolejnego. Jeśli zagra słabo to trzeba będzie szukać kolejnego. Trochę lose lose sytuacja.
  • Odpowiedz
@Alf131 bo mamy budżet na poziomie małego klubu to z tego taki transfer ( ͡° ʖ̯ ͡°), wydaje mi się jeżeli Real ściągnie gwiazdy do środka to Ceballos będzie chciał odejsc definitywnie.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Jestem zaskoczony, że Arsenal na to poszedł. Ponoć właśnie dlatego Milan zrezygnował z Ceballosa. Ogrywać innej drużynie zawodnika bez choćby opcji wykupu?
  • Odpowiedz
@diamentovva: takie oczywiste zmyślone są #niesmieszne i oryginalne nietrollujące konto Get French Football News to GFFN, nie GFFN_.

Ogrywać innej drużynie zawodnika bez choćby opcji wykupu?


@jamtojest:Arsenal ma kilku młodzików czekających na swoją szansę i Iwobiego mogącego grać przed duetem Torreira-Xhaka spisującego się na środku lepiej niż skrzydle i 5 innych pozycji do wzmocnienia myśląc jednocześnie o tej 50 mln € stracie finansowej z zeszłego sezonu z którą będą musieli
  • Odpowiedz
@Pustulka: @jamtojest: rok temu Chelsea wypożyczyła Kovacica na rok bez żadnej opcji wykupu a teraz go kupili za 45m. Perez akurat nie jest dzieciakiem jak ADL czy inni i całkiem możliwy jest wykup za rok przez Arsenal za normalna kwotę w normalnych warunkach jeśli Cebula odpali i nie będzie wtopa jak Suarez i mu przypasuje liga jak i klub i pewne miejsce w składzie bo w Realu może być za
  • Odpowiedz