Wpis z mikrobloga

Sprzedam Opla (nie BMW, audi, Mercedes, fiat, passat) serio serio.
Dużo nie będę pisał, auto jeździ do przodu, do tyłu, skręca. Jak wyjeżdżał z salonu to miał full wypas, skóra, klika dwustrefowa (już nie działa), grzanie dup (też nie działa) klakson (też nie działa, nie wiem czemu). Motor to legendarne 2.5 td które #!$%@?ło się też w BMW. Całość jak na opla przystało okraszone jest rdzą która dotarła na doły drzwi i tyle nadkola. Progi ok, podłużnice już się zaczęły brązowieć :(
Świeży przegląd. Silnik #!$%@? jak marzenie, w ogóle z nim większych problemów nie miałem.
Jakiś Sebastian chętny za 2500 zl? Jak nie to go dojeżdżam i za rok ląduje na złomie
#motorycja #sprzedam #sprzedamopla
z.....k - Sprzedam Opla (nie BMW, audi, Mercedes, fiat, passat) serio serio.
Dużo ni...

źródło: comment_WSgwvJ0tx8XDKHVrBkaVvffAd7wAuU4c.jpg

Pobierz
  • 10
@Thexil: przeczytaj raz jeszcze, nie chce za niego mniej niż 2500, wolę nim jeździć w #!$%@? dalej aż pan na przeglądzie powie że ni dy rydy ;) wiem że na złomie dostanę jakieś 700 zł ale sprawnego auta nie będę przecież oddawał
@Thexil: absolutnie. Serio, silnik żyleta. Wkręca w obroty, świeże świece. Cały czas ma świetny moment obrotowy. Jedynie minusy to ta #!$%@? ruda szmata która zaatakowała doły drzwi i tylne nadkola. Jakiegoś wielkiego parcia też nie mam na sprzedaż bo bujam się tą furą już 6 lat i w dalszym ciągu uwielbiam komfort który oferuje.
Wracając jeszcze do silnika, oprócz komfortu to jest drugi po wygodzie mega plus tego samochodu. Ten silnik