Wpis z mikrobloga

@Radek41: Prawak, lewak, skrajny centrysta, ganz egal. Jak się robi syf na mieście to się tak kończy bez wzgledu na przekonania polityczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. Podoba mi się jak paru chłopaków wyleciało z buta w tłum, a tarczownicy szli dopiero za nimi xD OPP power.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: Chyba pierwszy raz odezwę się dobrowolnie w stronę policjanta z racji swoich przekonań i przykrych doświadczeń w przeszłości. :D Widząc ten filmik widzę że poprawiliście się w technikach rozpędzania tłumu, nie doszło do wymiany okolicznych śmietników a droga natychmiast zrobiła się możliwa do przejścia. A druga sprawa widziałem gdzieś filmiki gdzie uczestnicy marszu pieprzą teksty w stylu "Policja Naziści jedna koalicja" i coś tam w waszą stronę że jesteście wysłannikami
  • Odpowiedz
@jejfan1: ale mnie to nie obchodzi kto ma jakie stanowisko w pracy, tylko gdy słyszę że ktoś popiera agresję i mu się ona podoba to jest on dla mnie zwykłym bandytom, i tak jak mówię zasłanianie się prawem nic tu nie zmienia, że to było niby rozgromienie nielegalnej kontrmanifestacji,
  • Odpowiedz