Wpis z mikrobloga

Ale mnie ten dziad #!$%@? xd Masakra. Na 22 mecze miał może 2 jakieś spoko interwencje, nie broni tego, co bronił u mnie Courtois, ale chciałem grać VVD/Luiz na obronie i nie mam jak zgrać tego Tibo. DDG puszcza wszystko, co leci w niego, jakieś śmieszne animacje ma. U niektórych gra bardzo dobrze, a przynajmniej tak twierdzą, bo nie grali długo Courtois i nie mają takiego porównania. Wypadł mi z sbc z ifem 81+, więc stwierdziłem, że dam mu szansę, ale nie chce mnie do siebie przekonać. Może to problem tego, że Luiz i VVD mają workrate M/M, ale wątpię w to, chyba wszystko wskazuje na to, że będę musiał wrócić do Blanca i Courtois. Co z tego, że przód mam #!$%@? jak tył mnie #!$%@? xd W DR w 1. div dawał radę w miarę, ale w LW przy tych lagach obrona się #!$%@?, a DDG nie broni żadnej piłki sam na sam, nieważne czy leci Cristiano czy środkowy obrońca przeciwnika. Szkoda, że EA nie dało Courtois karty Futties, #!$%@? ładnie. Tak samo jak #!$%@? to, że nie można robić wszystkich ikon, bo zrobiłbym VDS.
#fut
Wojtini1996 - Ale mnie ten dziad #!$%@? xd Masakra. Na 22 mecze miał może 2 jakieś sp...

źródło: comment_rOlRxtCPe9N4ghawa744r77SlX5nu44j.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@aliver: W tamtym roku był kotem. Dlatego nim gram, a nie tymi dwoma xd Jeszcze mam do wyboru Donnarume, bo też fajnie broni momentami tak jak Courtois. DDG dam szansę do końca LW, chyba, że mnie #!$%@? tak solidnie to pójdzie na ławkę.
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: ja mam 600 rozegranych edersonem i broni najlepiej z tych, ktorymi gralem, chociaz wiem ze duzo ludzi na niego narzeka. Taki lepszy lloris, jedynie czasem mu brakuje wzrostu, ale potrafi nadrobic tempem i takie pily, ktore lloris dostawal za kolnierz ten wyciaga bo po prostu szybciej sie cofa.
  • Odpowiedz
@bart0sz: No Ederson jest najszybszy z bramkarzy i jest dobry jak przesuwasz bramkarzem, ja tak się nie bawię i u mnie by się nie sprawdził. Może Donnarume na 5 zgrania spróbuję xd ciekawe czy da radę albo w ostateczności Courtois na 5, grałem nim już tak i nadal był lepszy od DDG xd
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: kiedys komus napisalem, zeby sprobowal edersona bo jest mega szybki i dostalem w odpowiedzi "a co to napastnik zeby mial dobre tempo?" xd a prawda taka, ze bardzo duzo wypuszczonych pilek wyciaga, wybiega pewnie przed pole karne i nie wiem jak z nogami, bo nie pamietam statow ale chyba ma wysoko ocenione wykopy. Kilka asyst juz nim zaliczylem, laga do przodu na cavaniego xd
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: przy okazji to sprawdz ustawienia bramkarza. Domyslnie jest ustawione sterowanie pol na pol z opisem, ze pilki intuicyjne broni sam, do trudniejszych strzalow trzeba pomagac mu recznie. Jesli w ogole nie ustawiasz bramkarza to lepiej zmienic na automat, przynajmniej tak by bylo najlogiczniej.
  • Odpowiedz
@bart0sz: @aliver: @DzonySzalony: Co z tego, że zrobiłem Gullita i mam większość składu ikon jak i tak wbije max G1 xd Miałem dzisiaj takie mecze, gdzie gość nie miał składu ani skilla, ale wszystko mu wchodziło, a mi nic, nawet celne podanie nie siadło. Wczoraj grało mi się super, wszyscy wychodzili jak chciałem, obrona mi się nie rozjeżdżała, a dzisiaj odwrotnie, to jest chore, że mecz meczowi nierówny, jakiegoś
  • Odpowiedz