Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
siema mirasy
na wstępie autorem tego jest mój kolega z zielonką @FrancescoPepperoni a wrzucam bo większy zasięg bo brak zielonki
akt I
krótko o mnie
14 lvl
dobry dom
wojewódzkie miasto
170cm
bez zakoli
z pędzlem jak normik
w miare towarzyski
akt akt II
tu sie zaczyna historia
ide we wrześniu do liceum, ścisły kierunek 10 różowych pasków na 20 niebieskich, same giga chady po 15 lat i 180 cm wzrostu
dzisiaj ich poznalem na grupce klasowej na fb
na poczatku se myślę spoko nie jest najgorzej
taki #!$%@?
oni zajarani hypewearem, same assc bape i palace
ja myślałem ze levis i adidas to juz #!$%@? wystarczy
większość dziewczyn oczywiście 04 i #!$%@? zainteresowania brak z wyjatkiem podrywania giga chadow
akt III
moje plany na ogarnięcie tego bagna
cos poćwiczyć zeby przytyć do 60kg (obecnie 52 kg wiem #!$%@? dramat)
kupic bananowe ciuchy
nie wyjsc na piwniczaka na rozpoczeciu roku

moje dalsze losy opisze w przyszłości także stay tuned i obserwujcie monsterka i mnie jak mi zielonka minie to tam bede wrzucal

z gory dzieki mirasy za wsparcie

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
  • 10
  • Odpowiedz
A jak pojdziesz do pracyjako inzynier to bedziezz łapy w betonie brudził bo same chady ubrudzone a ty jak ta ciota przy komputerku? Nie wiem co to hypewear ale domyslam sie, ze o ciuchy chodzi, to odrazu bym olal taka wiare z zainteresowaniami z dupy.
  • Odpowiedz
@Monst3rPL: @FrancescoPepperoni
Dbanie o wygląd jest ważne, ale przede wszystkim skup się na pierwszym wrażeniu.
Pierwszego dnia masz być królem towarzystwa- to nie trudne, sekretem jest to że jako pierwszy będziesz się ze wszystkim przedstawiał i wyciągał rękę. Jak zobaczysz kogoś nowego to machasz, krzyczysz "siemano chodź do nas!". Bonusowe punkty jak po wszystkim zaproponujesz ekipie wyjście na browarek w plenerze.
  • Odpowiedz