Wpis z mikrobloga

Szukam fajnego noclego w Krakowie dla rodziny na krótkie zwiedzanie - ma ktoś jakiś kupon kod promocyjny zniżkę do #booking #bookingcom albo #airbnb czy #groupon? Oczywiście interesuje mnie jak największy rabat także proszę pisać jej wielkość kwotę od razu aby nie tracić czasu. Z góry dzięki.
  • 10
  • Odpowiedz
@kolotego: całe info jak zdobyć największy zwrot na airbnb poszło na priw - to samo info + link masz pod adresem e-mail kodyairbnb@fajne.to więc możesz podać dalej/pisać na ten adres ;)
  • Odpowiedz
@kolotego: Mam 2 kody na Airbnb (jeden na -10% drugi na 125 zł plus 50 zł na atrakcje ,oba działają od 300 zł)
Mam tez aktywny kod na booking (50 zł zwrotu na konto)

Wystarczy napisać na :aniakocne13@gmail.com i po chwili dostaniesz wszystkie linki do kodów :))

Sama lecę w długa podróż we wrzeniu wiec będę wdzięczna za skorzystanie z moich kodów :)
  • Odpowiedz
@kolotego: Zależy jaki masz kupon.Ja za 10% dostaje 50 zł jak ktoś zarezerwuje coś z mojego kodu i skończy swój pobyt (mam go przypisanego do profilu i przy następnej rezerwacji cena się odpowiednio zmniejsza.Mozna zgromadzić np 1000 zł i wziąć sobie nocleg za free) Na bookingu dostajesz 50 zł ale na konto bankowe czyli defacto zarabiasz
  • Odpowiedz