Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry,

Informuję, że edycja nr 11 projektu #mirkowyzwanie. została oficjalnie zakończona (15.06.2019-16.07.2019).

1. Było 432 zgłoszonych, z czego z zadań wywiązało się 166 osób (38,4%). Pozostałe grono trafiło na listę hańby, co wiąże z brakiem możliwości uczestnictwa w przyszłości.
2. Zostaje opublikowana lista wszystkich zestawów wraz z dostępnymi zadaniami - LINK
3. W wiadomości prywatnej poprosiłem o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Ankietowani odpowiadali następująco:

a) Jak oceniasz tegoroczną edycję pod względem organizacyjnym?

Źle: 0% głosów
Przeciętnie: 1.1% głosów
Dobrze: 26,1% głosów
Bardzo dobrze: 72,8% głosów

b) Czy uważasz, że przed edycją 12 powinny być wdrożone zmiany? - wybrane propozycję, które rozważę

> Myślę że można by rozważyć poziomy trudności

> W poście ogłaszającym start edycji wyraźnie zaznaczyć sposób w jaki zapisuje się do zadania. Sposób jest bardzo prosty - komentarz pod wpisem - ale w moim odczuciu nie było to jasno opisane. Musiałem się parę razy zastanowić co zrobić, żeby się zapisać.

> Niektóre z zestawów polegały tylko na aktywności ruchowej, a inne tylko na aktywności intelektualnej. Proponuję większe przemieszanie zadań (np. 1 sportowe, 1 kreatywne, 1 intelektualne). Być może zmniejszy to ilość wymian, bo w każdym zestawie będzie można znaleźć coś dla siebie.

> Lepiej podzielone zadania - trafiła mi się grupa, w której wszystkie zadania były dosłownie poza moim zasięgiem, nie było nic co byłoby wykonalne małym nakładem finansowym albo nie wymagałoby wycieczki w inną cześć kraju

c) W jakim czasie od zakończenia bieżącej edycja powinna pojawić się następna?

1 miesiąc: 35,2% głosów
2 miesiące: 28,6% głosów
3 miesięcy: 28,6% głosów
6 miesięcy: 6,6% głosów
12 miesięcy: 1,1% głosów

d) Czy nadal powinna pozostać możliwość wymiany zestawu na inny?

Tak: 79,1% głosów
Nie: 20,9% głosów

e) Dlaczego postanowiłeś/postanowiłaś wziąć udział w projekcie? - wybrane odpowiedzi

Rutyna życia jest przytłaczająca, a takie wyzwanie może być czasem błyskiem w szarym życiu

Spontaniczna decyzja i dreszczyk emocji.

Świetna sprawa spróbować czegoś nowego co nigdy nawet nie przyszłoby do głowy, jest to też forma wyłamania się z codziennej rutyny, może też akurat złapiemy "bakcyla" na coś co nigdy nie próbowaliśmy.

Jest to bardzo dobry motywator.

Z czystej ciekawości. Nigdy nie brałem udziału w czymś takim.

Lubię takie zabawy łączące społeczność. I lubię wyzwania. Zwłaszcza jeśli mają być niespodzianką.

Bardzo podoba mi się pomysł i zazdrościłam innym Mirkom, gdy chwalili się efektami wyzwań w poprzednich edycjach.


4. Podwójną wejściówkę do kina otrzymują: @dupa-z-tylu (za świetną relację) oraz w wyniku losowania @Reniek. Panowie, proszę o kontakt przez wiadomość prywatną w celu odbioru nagrody.

5. Z powodu dużego rozrzutu głosów wybrałem opcjonalny termin dla mnie. Zapisy do edycji nr 12 ruszą 12.10.2019 roku.
Przypominam, że o rozpoczęciu każdej edycji organizator informuje poprzez zawołanie osób plusujących komentarz, kliknij tutaj

Na sam koniec chciałbym podziękować za realizację zadań, podejście poważnie do tematu, miłe słowa. Spotykamy się ponownie za 3 miesiące. Udanej reszty dnia :)

#mirkowyzwanie
FHA96 - Dzień Dobry,

Informuję, że edycja nr 11 projektu #mirkowyzwanie. została o...

źródło: comment_wKK3IaOvL505QZ3RJ3slnjuXA3AdvGjL.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Gandezz nie, nie brałeś udziału. Wystarczyło sprawdzić prywatną skrzynkę. Było wysyłanych bardzo dużo wiadomości przypominających o terminach.
  • Odpowiedz
> Niektóre z zestawów polegały tylko na aktywności ruchowej, a inne tylko na aktywności intelektualnej. Proponuję większe przemieszanie zadań (np. 1 sportowe, 1 kreatywne, 1 intelektualne). Być może zmniejszy to ilość wymian, bo w każdym zestawie będzie można znaleźć coś dla siebie.


@FHA96: dokładnie. I też patrzeć pod kątem zasięgu, bo na przykład mieszkając w mieście i mając ograniczone fundusze taki zestaw 6 mógłby sprawić komuś problem
  • Odpowiedz
@FHA96: Zapomniałem. Mógłbym skłamac, że pogadałem z kimś randomowym w parku, ale po co. Książka z mojego zawodu raczej niespotykana. Lody miałem zrobić, ale zawsze zapominałem kupić składniki.
Lista hańby.
Tyle przegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz