Wpis z mikrobloga

Naszła mnie właśnie rozkmina. A co, jeśli Marecki jest wrogiem wykreowanym na potrzeby kanalu? Co jeśli Kierownik jest na tyle przebiegły, ze zawczasu, już na samym początku stworzył sobie arcywroga? Tak, żeby uśpić ewentualną czujność? Przecież to idealny kret - miał nawet swoją grupę na FB, dzięki temu Kierownik mógł dowiedzieć się wielu rzeczy, mógł przewidzieć pewne ruchy... siedzi za oceanem, wiec idealnie - niby proces, ale to skomplikowane, wiec zero szczegółów. Brak możliwości konfrontacji... nawet sposób w jaki Marecki przekręca słowa i robi z siebie idiotę w swoich filmach jest niepokojąco przesadzony. A jak wiemy, Kierownik lubi uważać siebie za najbystrzejszego, więc może uważać ze taki przekoloryzowany gość trafi idealnie do głupich odbiorców.
#jaktoogarnac
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nopex: powiem Ci że sam swego czasu o tym myślałem, zwłaszcza że Marecki wali takie słabe ściemy i tak mocno naciągane że aż prosi się żeby to była koeljna drama na yt. Ale pit pomyślałem że to już lekka psuchodza i ogólnie wali mnie kierownik i że niema co się wkręcać.
@Nopex: Tak przecież się stało z Pawełkiem z co jest cięte, Facet znikąd miał znikomą widownie. Zaczął się bawić w krytykowanie kierownika i przybyło mu wyświetleń po czym w kolejnym filmiku wyjawia, że przyjaźni się z kierownikiem od dawna. Sam Kierownik miał nawet okazję zagościć u grubaska. Wszystko dla wyświetleń. Nie ma tematu JTO kanał leży.... Co do człowieka świecący łysą pałą w każdej miniaturce filmiku, szkoda wykopowego czasu na Mareckiego.