Wpis z mikrobloga

@M1r14mSh4d3: Czemu piguły? Pod względem kariery wszystko się chyba zgadza. To, że jest niezręczna przy ludziach nie zmienia faktu, że rzeczywiście była tym premierem, a teraz wiceprzewodniczącą PE. Ewentualnie można ją porównywać z Suchocką w Komisji Weneckiej, zależnie czy liczyć to stanowisko jako polityczne. Natomiast w porównaniu do Szydło wydaje mi się, że była dużo bardziej zdana na siebie w rządzeniu.
@DaeronTargaryen: jeśli brać pod uwagę tylko stołki, a nie osiągnięcia, to pełna zgoda. Jednak zarówno i jako minister zdrowia, i jako premier, była miernotą kompromitującą się na każdym kroku.

Natomiast w porównaniu do Szydło wydaje mi się, że była dużo bardziej zdana na siebie w rządzeniu.

whataboutism, drogi kolego, zachowaj dla siebie. To jest wątek o Kopacz.
@imateapot: nie wiem jakie tam były kulisy, wiem natomiast jedno, że był zamach na jego życie, a później ponoć zmarł śmiercią naturalną. ;-) Dodam, że był to już były mąż Kopacz. Może jakieś porachunki?
@M1r14mSh4d3: Przecież tweet wymienia stołki, a nie osiągnięcia, więc raczej o to pierwsze chodzi. Zarzut o whataboutsim jest już w ogóle bez sensu, jak chciałbyś określić czy osiągnęła najwięcej bez porównywania jej z innymi Polkami.