Wpis z mikrobloga

@NiMomHektara: Tak samo to widzę. Juve z dużą przewagą, potem Napoli i Inter, potem przepaść i Milan w połowie drogi pomiędzy podium a resztą.

W sumie będę bardzo zadowolony, jeśli tak się to skończy.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Tak bym to chciał widzieć ;)
Wszystko wskazuje na to, że Milan się wzmocni i to solidnie - jak na swoje możliwości. Nie powinien odejść nikt znaczący, przychodzą zawodnicy dużo lepsi niż odchodzący, jest też trener, którego uważam za spory postęp.

Tymczasem konkurencja do 4 miejsca nie robi nic wielkiego. Atalanta to nie zespół, który będzie budował potęgę, a i tak grał powyżej potencjału. Roma ma spore problemy i
  • Odpowiedz
@jamtojest: Atalanta raczej nie da rady z grą na kilku frontach no i częściowo chcą ją rozkupić. Lolito jak pogoni Savica do United to będzie miał $$$, co do Romy, zapytajmy eksperta @Wojt_ASR_ no chyba, że się już przerzucił całkowicie na NBA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pustulka: No wydaje mi się, że 5. miejsce to jest szczyt marzeń jeśli chodzi o Romę. I tu nawet nie chodzi o to, żeby ich jakoś dojeżdżać, ale Juve, Inter i Napoli z wiadomych względów są poza zasięgiem,no a na ten moment mamy dwóch ważnych zawodników 1. składu out - El Sha i Manolas, a nie wiadomo co np. z Dzeko.

No a Milan też się wzmacnia. Imo to nawet
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: nie stać na niego Romy, w sumie to nawet nie wiem, kogo poza United stać, które swoją drogą obecnie się skupiło na młodszych graczach. Toby Alderweireld chce £200k tygodniowo, Tottenham mu proponował £160k i odrzucił.
  • Odpowiedz
@Pustulka: W sumie Roma kupiła właśnie Pau Lopeza za 23 bańki, mając na głowie FFP :) Dla mnie dziwny ruch.

Lazio nawet z kasą nie sądzę, żeby przeskoczyło pewien poziom.

I to nie tak, że lekceważę rywali. Zapowiada się bardzo ciężki sezon. Ale z całą pewnością ta trójka będzie w zasięgu.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_:

aż tak źle z nimi nie jest


Nie, no £25 mln klauzulę odejścia wierzę, że Roma jest w stanie zapłacić, tutaj mi chodziło o absurdalną tygodniówkę. Jeżeli chodzi o podatek to prawie połowę, oddają 43%, sam Alderweireld chce zostać do końca kontraktu i za rok zgarnąć sowity bonus za podpis jako wolny zawodnik.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Ej no ale serio nie było tańszych bramkarzy? Podobno brali pod uwagę Drągowskiego, wartego 10 mln i moim zdaniem na pewno gorszy by nie był. Rozumiem, jak by nie mieli innych wydatków, ale moim zdaniem mają. No nie rozumiem tego zakupu.
  • Odpowiedz
nie stać na niego Romy, w sumie to nawet nie wiem, kogo poza United stać, które swoją drogą obecnie się skupiło na młodszych graczach. Toby Alderweireld chce £200k tygodniowo, Tottenham mu proponował £160k i odrzucił.


@Pustulka: Rome w sumie stac na zblizona tygodniowke dla 1-2 pilkarzy w skladzie i pewnie mu oferuja 4 letnia umowe czego w Londynie nie dostanie.
  • Odpowiedz