Wpis z mikrobloga

@dolOfWK6KN: to proste, obiektywnie patrząc rap jest chyba najprostszym gatunkiem muzyki do tworzenia, przez co obok ludzi, którzy tworzą naprawdę dobry rap jest po prostu kupa gowna, które potem leci viralem i dociera do osób na co dzień słuchających innej muzyki. ja osbiscie wole inna muzykę, ale rapu tez lubię czasem posłuchać, mam kilku ulubionych wykonawców
  • Odpowiedz
@Michael_Scott Ale zeby napisac dobry tekst trzeba byc dobrym. To samo z bitem, zeby skomponowac dobry bit, trzeba umiec to robic dobrze.
W innych dziedzinach masz to samo, albo robisz cos dobrze albo #!$%@?.
Jeszcze powiedz ze sluchasz metalu to smiechne do konca xD
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: no ale zobacz raz jeszcze co napisałem, a nie kończ czytać po pierwszym zdaniu. Rap to najprostszy do wyprodukowania gatunek muzyki, bo nie potrzebujesz umiejętności gry na jakimś instrumencie, nie musisz byc obdarowany skillami wokalnymi jakos specjalnie i nie musisz umieć komponować. Dużo łatwiej jest nagrać kawałek na bicie, który zrobił kolega z klatki obok niż zebrać zespół z normalnymi instrumentami i ogarnąć studio. Dlatego tez ludzie, którzy sie w
  • Odpowiedz
@Michael_Scott Ale zeby zrobic bit musisz umiec robic bity.
Przeciez jak przed komputerem posadzisz jakiegos randoma to nie skonponuje ci nic, bo nie bedzie umial.
Co do wokalu, dziala to w druga strone. Wielu polskich wokalistow kupuje, albo kupowalo teksty od cygana.
Popatrz sobie na probki bitow i zobacz jak slabe potrafia byc bity, a juz zeby zmasterowac taki bit z wokalem to juz trzeba umiec to robic i miec smykalke. Na
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: stary, ale ja mowię o tym, ze jest dużo łatwiej wydać rap czy disco polo niż rock, jazz czy nawet reagge XD nie mowię o tym jakiego kto ma skilla, bo wiadomo ze wszędzie sa gorsi czy lepsi. Rap jest hejtowany, bo w tym gatunku muzyki po prostu jest najwiecej gowna, pomimo ze jest ono w każdym gatunku. Popatrz sie po znajomych ze szkół i zobacz ilu wśród nich było
  • Odpowiedz