Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
1.5 tygodnia temu kupiłem sobie PS4 Pro + RDR2, dodatkowo po taniości dorwałem CrashTeamRacing i dostałem Śródziemie Cień Wojny, a i tak najwięcej obecnie gram w Detroit z PS Plus, mimo że konsolę kupiłem głównie dla RDR2. xD
Na początku ta gra mnie odrzuciła, po świetnym starcie Connorem, jakieś takie niemrawe sekwencje z Markusem i Karą, ale dziś się przemogłem i nie żałuję ani chwili.
Nie sądziłem, że kiedykolwiek tak mi się "symulator chodzenia" spodoba.
Obecnie jestem świeżo po klubie gogo, więc bez spoilerow prosze. :D

#detroitbecomehuman #ps4
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nikolaj92: od zeszłego poniedziałku mam PSa, więc niestety załapałem się tylko na końcówkę czerwca i lipiec.
Kiedyś miałem w sumie taki plan by założyć konto i kupować co roku PS+ na rok, żeby sobie co miecha gierki dodawać, ale uznałem, że skoro nie wiem czy kiedykolwiek własnego pleja kupię, to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Jotu: Jeszcze w Life is Strange jest całkiem spoko drzewko decyzyjne, chociaż nie tak dobre jak w Detroit ofc :) Na plus dobra grafika i muzyka.

Gdzie po taniości Crasha dorwałeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pianinka: po taniości to może przesadziłem, ale w pewnym momencie na pyszne w strefie premium były kupony na Crasha za darmo za 400pkt, lub na -50 zł do Media Experta za 200 pkt. Więc dałem ledwie 99 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pianinka: no ja akurat miałem 335 to sobie kuponik wziąłem. :D A ścigać się też nie mam z kim, ale od czego jest multiplayer.
  • Odpowiedz
@Jotu: no Detroit jest w pytę. Odpaliłem później Heavy Rain i jakoś nie mogę się póki co przekonać. To, że drewno straszne to jedno (w końcu gra z poprzedniej generacji) ale tam nawet nie wiadomo do końca jaką czynność wykonamy tylko trzeba się domyślać. Nie wiem, może historia to wynagrodzi ale jak na razie jest słabo. Detroit o wiele, wiele lepszy.

ps. też kupiłem ps4 pro dla Red Deada i
  • Odpowiedz