Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mirasy z #poznan co można zrobić tam w 3h
Właśnie jadę w pociągu tam i wyszło mi że jeśli nie dojdę na polibude z dworca, dam papiery, wrócę na dworzec i kupię bilet w 1h to będe czekać 3h pociąg powrotny
(Btw zostałem zakwalifikowany na AiR, pijcie ze mną kompot (ʘʘ) )
  • 14
  • Odpowiedz
@Dej_mi Na nogach może być trochę ciężko, bo 3 godziny to za mało żeby coś zrobić konkretnego, a za dużo żeby siedzieć bezczynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rynek/Półwiejską powinieneś obrócić w 2 godziny. Jak planujesz korzystać z komunikacji miejskiej to polecam Cytadelę, największy park poznański (chociaż pogoda trochę do dupy). A jak wolisz coś dobrego zjeść, to Pyra Bar polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Możesz też wrócić sobie spacerem z polibudy zahaczając o Stary Rynek i okolice, zdążysz też zahaczyć o Maltę. Alternatywnie zakupy w Posnanii koło polibudy, Avenidzie na dworcu lub Stary Browar blisko dworca.
  • Odpowiedz
@Dej_mi: spacer po starym rynku, dalej pl wolności ( fontanna, muzeum Narodowe,biblioteka raczynskich, hotel Bazar) do słynnego okraglaka i skręć na zamek - Enigma stoi - jeśli cię interesuje, potem ostatni hit architektoniczny biurowiec na rondzie Bałtyk -
pyra bar - obowiazkowo:)
czasowo na 2 h max spacerem, nie liczyłam posiłku w pyra bar (ul strzelecka).
Przyjemności!
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Nie no nie chcę cię straszyć czy coś, ale mam znajomych po tym kierunku i w sumie pracę można znaleźć całkiem, ale studia to jeden wielki żart i jak słuchałam co się tam odwala to masakra :P psychika rozwalona, ale to chyba na całej PP ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz