Wpis z mikrobloga

Ja wczoraj wynajalem pokój na Morenie (Gdańsk) będąc godzinę od miasta. Mieszkanie jest puste. Zazwyczaj tak robię i zazwyczaj ceny są mocno zawyżone.

3miasto jest mocno specyficzne, łatwo trafić na tragiczne gowniany apartament z nawet przeklamanymi zdjęciami. Naciąganie turystów. A na Jelitkowo np. ich nie stać.

Oni chyba też szukają na Morenie , bo z rana mignal mi rozdygotany Adamz z jakimś typem. Mam nadzieję, że nie będę musiał wzywać policji :)
@bs1234: Mieszkałem 2 lata w Gdyni, ale jeśli chodzi o takie wynajmowanie na kilka dni, to nie wiem, jak wygląda. :)

Ich stać na coś spoko. Widziałem, że za mega spoko apartamenty musieliby wyłożyć z 1k euro. Multipla jest chyba zwolennikiem tej "lepszej" opcji i rzeczywiście biorąc pod uwagę to, co zarobili, czyli pewnie z +50k, to mogliby sobie pozwolić na taki wydatek, więc niekoniecznie muszą oszczędzać.
@rorf46: Najlepsze miejsca w trójmieście przy takich warunkach to wyłożenie kilkunastu tysięcy złotych (pewnie ponad dwudziestu). Nie wiem, czy jest rozsądne wydawanie tyle, ale wiadomo że np. Ferrari dla kilku zdjęć na instagram to pewnie by całą kasę #!$%@? na mieszkanie.
@bs1234: Nie no, coś tam na pewno znajdą, ale oni też chyba teraz mają salon + 3 pomieszczenia (green screen + chyba 2 sypialnie), więc ciężko im będzie coś pod streama znaleźć lepszego niż obecnie. Bo na to też trzeba zwrócić uwagę. No zobaczymy, co tam wymyślą, ale myślę, że z kosztem nawet 6-7k za te 5 dni trzeba się liczyć. W ich przypadku raczej bardziej się liczy samo mieszkanie niż