Wpis z mikrobloga

@Vymioth: nie, bo tam jestem codziennie xD
Chłodnia kominowa Nowe Jaworzno ma lub prawie ma 200m i jest tam tylko jedna, pozostałe chłodnie są na sąsiedniej działce, na zdjęciu ewidentnie widać że te chłodnie są na jednej działce, poza tym po prawej stronie na zdjęciu widać kotłownie z Będzina.
@Topev: Kurde też na początku pomyślałem, że to ta w Jaworznie. Przejeżdżałem obok niej codziennie jeżdżąc do szkoły. Byłem tam też na praktyce z technikum, ale to raczej słabo wspominam xd. Tak z ciekawości pracujesz tam?
@mihail: ja to zauważyłem, że zawsze coś się wydarzyć musi. Generalnie to przed rozruchem czegokolwiek, powinno się uwzględniać cyrki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle firma co tam coś dłubała na kotle i chłodni kominowej też non stop obsuwy ma, co za tym idzie wszyscy inni też chyba :D
@Topev: A idź pan w #!$%@?. Tam czegoś brakuje bo ktoś nie zamontował. Tu coś jebło bo obsługa dała dupy. Palić nie można bo ludzie będą wchodzić do kotła. No cyrk
@mihail: xD no to ja myślałem, że tam już palone jest. W lutym jak otwierałem polecenie na jakąś pracę to słyszałem, że w listopadzie to już ma się poważnie rozruch odbywać, ale chyba jednak nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)