Wpis z mikrobloga

Myślałem, że tam w #neuropa jesteście poważniejsi.

Cytat z @j4pko który się ostatnio zesrał i dał mnie na czarną (odwdzięczam się teraz), bo zburzyłem jego wizję świata:

"Siedziałem w tym to po krótce wyjaśnię. Istnieje sobie serwis internetowy. Za klikanie w lajki, dawanie subow, publikowanie randkowych treści dostaje się punkty i można je wykorzystać na promo swoich treści. Konta z Wojtyłą, jakiejś firmy, czy nawet Hitlera to czysty przypadek. Jak ktoś wykupuje akcję to nie wie kto ją opublikuje."

xD

Czy naprawdę macie ludzi za idiotów i sugerujecie, że koleś ze Stonogą, nosaczem, Hitlerem czy z cenzopapą jest pisowskim botem? Dobrze, że tym razem daliście screen bez Serunia. Nawet jeśli coś takiego istnieje, to nie działa w sposób, który opisujecie. Coś zaskakująco inteligentne są te płatne boty. To po prostu ludzie kopiujący tekst i wysyłający to dla żartu. Fajny sposób na dyskredytację, prawda?

Zapraszam na #twitter i zweryfikujcie te profile, bo w takim przypadku jest to po prostu #manipulacja

Zdjęcie z dzisiejszego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/42484025/bekazpisu/ jedna osoba w komentarzach zwróciła na to uwagę, a reszta bezmyślnie plusuje...

#bekazlewactwa #shitwykopsays

a dam jeszcze #4konserwy
n.....y - Myślałem, że tam w #neuropa jesteście poważniejsi.

Cytat z @j4pko który ...

źródło: comment_Y6BG0gSz0clFOMoCv8pIublHU0bIuTek.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@niemamnasmsy: Napisałeś że:

a wiecie, że Serunio i Mariusz Kubiak skopiowali ten wpis żeby strollować takich lemingów jak wy. Elita internetów xD

@niemamnasmsy: Tak się składa że strollowanym lemingiem przez te skopiowane twitty stał się sam portal Fronda który jako jedyny odebrał to absolutnie na poważnie i to raczej już nie heheszki.
Zwróć uwagę że podczas gdy wszyscy mają beke z tej nieudolnej akcji to jednak taka Fronda w to uwierzyła i co gorsza informuje dalej o tym na swoim portalu wprowadzając
PabloFBK - @niemamnasmsy: Napisałeś  że:
 a wiecie, że Serunio i Mariusz Kubiak skopi...

źródło: comment_KVXc4wggMucnP0w79k9NsSOidLDy9adb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PabloFBK: Fronda to rak. Toć wiadomo, że ten jeden ich wpis na 99% był ustawką, na który niby spontanicznie odpowiedział premier, ale kopiowanie tego wpisu przez użytkowników Twittera to nie była robota botów. O to mi chodzi.
Dziennikarze na TT typu Piasecki też podwali dalej screena z Seruniem w tle.

Kuleje weryfikacja informacji po prostu, a sugerowanie, że koleś o nicku Wojtyła jest pisowskim botem to już gwałt na rozumie
  • Odpowiedz