Wpis z mikrobloga

Zawsze myslalem ze nic nie przebije urojen kibicow Barcelony, ale jak czytam teksty kibicow #united o wymianie 1do1 Lukaku za Skriniara to mysle ze to ten sam poziom.

Dalej slyszac o tym ze jakiegos kiegos kiepa Maguiera placa 90£ to nawet moj kot sie zaczyna.krztusic.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
  • Odpowiedz
@allocer: nigdy takiej opcji nie bylo przynajmniej z naszej strony.

Poza tym Skriniar przy sprzedazy do anglii to koszt 120-130€, wiec nie wiem to prawie dwa Lukaku
  • Odpowiedz
@proba1: Do takiej wymiany i tak nie dojdzie. Lukaku na sam transfer zbytnio nie naciska, a nie sądzę, żeby United puściło go za mniej niż 75 mln, szczególnie pamiętając jakie cyrki odstawiał Inter przy negocjacjach Perisicia.
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: nie, dobrze przeczytales. 120-130€ przyvtransferze do anglii. Juz odrzucilismy za.niego oferty 100€ od MU I MC. A jezeli adl z napoli wycenia Kubaliego na 120€ to Skriniar conajmniej idze za tyle samo.

Wiec jak czytam na stronach MU ze Lukaku za Skriniara to juz wiem ze jest kabaret.
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: nie wiem ile Gimenez. Wiem ze kluby z menczesteru I barcelona zostaly pogonione z ofertami rzedu 100€. Wiec jak myslisz ile trzeba dac za jednego z dwoch najlepszych obroncow z serie a, czyli najbardziej reprezentatywnej ligi dla obroncow?
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: aha. To.moze zakonczmy dyskusje jezeli dla Ciebie Romagnoli I Manolas sa na poziomie Skriniara. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziwne tylko ze MU probuje go kupic za 100€ a Manolasa z klauzula za 36€ nie chce skoro ten drugi jest lepszy.
  • Odpowiedz
@proba1: TYPIE wcale się nie dziwie że nie chcą go sprzedać za 100 euro, ale myślę że 70 milionów to uczciwa propozycja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@proba1: kabaret to jest twoje ciskanie się, spamowanie tagu i jakieś głupie przekonanie że Skrinar to jakiś wyjątkowy obrońca za którego trzeba płacić więcej niż np. van Dijka i o którego pół świata się będzie bić. Nikt nie da za niego 120 baniek z Anglii czy nie z Anglii, zejdź na ziemię i trochę więcej chłodnego spojrzenia na sytuację, a no i warto żebyś może też kursy walut poćwiczył bo
  • Odpowiedz