Wpis z mikrobloga

To zadowolenie z 47.5% dla PiS to jakaś forma sado-maso? Wygrywa partia, która podnosi podatki, napędza inflacje, nacjonalizuje banki, kupuje prywatne media za kredyt z tych banków, regularnie łamie porządek prawny, ma większy nepotyzm niż SLD i ogólnie jest po prostu mafią - a #4konserwy się cieszą jak ostatni idioci?

#neuropa #bekazprawakow #polityka
johny-kalesonny - To zadowolenie z 47.5% dla PiS to jakaś forma sado-maso? Wygrywa pa...

źródło: comment_kWVyPvh4pPJgoh2WrOCo5ZRXZewZKUhU.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny Mógłbyś wrzucić zestawienie przekrętów PiSu oraz PO-PSL? Nie dlatego żeby podważyć Ci cokolwiek ale jestem ciekawy jakby wypadło takie zestawienie.

To że PiS ma 50% poparcia to nic. Najbardziej smuci to, że POPiS ma ok 70% poparcia. A do tego ponad progiem partia Biedronia, geja-populisty, którzy nie mają nawet rzetelnego programu wyborczego.

Serio myślicie, że coś się zmieni jak PO z powrotem wróci do władzy?
  • Odpowiedz
@kub493: Nie mam zestawienia (w ogóle to byłby ogrom pracy), mam listę afer jednych i drugich

https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/
https://pikio.pl/pis-wylicza-wszystkie-afery-po-jest-ich-naprawde-duzo-pelna-lista/

Możesz sobie porównać gabaryty tych "afer". W sensie ta lista na pikio to w połowie jest żart, dla przykładu PO kupowało wiele cygar (trochę skisłem :D):
johny-kalesonny - @kub493: Nie mam zestawienia (w ogóle to byłby ogrom pracy), mam li...

źródło: comment_duyOgdPIitDHGN0wd7lvtkRa7uhVpQwN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
taaa, taaa... Wiadomo że tylko oświeceni geniusze nie głosują na PiS. Nie to co plebs.


@Cheater: To jest realny problem. W sensie nie trzeba być geniuszem, by nie głosować na PiS, wystarczy mieć średnie i rozumieć czym jest Trybunał Konstytucyjny i na czym polega trójpodział władzy.

Ale też nie posiadanie takiej wiedzy nie jest czymś złym, i tutaj opozycja absolutnie daje ciała. Nikt nie prowadzi dialogu z głównym elektoratem PiSu, dlatego
  • Odpowiedz
. Żadna partia nie nacjonalizowała banków by fundować sobie kredyty by kupować radio, czy też żadna partia praktycznie nie zamknęła Trybunału Konstytucyjnego. To jest awangarda korupcji i nikt tego wcześniej nie robił


@johny-kalesonny: No tutaj się trochę zagolopowałeś. Naprawdę różne gorsze wałki odchodziły łącznie z aferą FOZZ, a sam TK powstał by uwiarygodnić rzady Jaruzelskiego. Nie wiem ile masz lat, ale takie wałki w polskiej polityce to standard, nic więcej i
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: niestety tak. Czesci ludzi to pasuje, no i wielu rzeczy nie wiedza ani nie rozumieja. Masa ludzi sie po prostu nie interesuje "polityka" (ani gospodarka, ani prawem ani niczym w sumie innym tez nie), za to "PiS dal pieniadze (500+) a teraz jeszcze na pierwsze dziecko! a te dranie z PO to nie dawali a jeszcze wiek emerytalny podniesli i z OFE nam ukradli!"

No i ostanio przy wyborach bylo
  • Odpowiedz
  • 2
@johny-kalesonny kolego ja tu żadnego wychwalania PiSu nie widzę. Ot taki dość inteligentny pojazd po opozycji, którą to niby chce odsunąć PiS od władzy, ale robi to w tak skrajnie głupi sposób, że szczęka opada.
Zamiast przedstawić jakiś sensowny program gospodarczy, wizję zmian i reform etc, to oni tylko jak zacięta płyta się powtarzają: odsunmy najpierw PiS od władzy a potem się zobaczy co będzie. O i jeszcze bawią się w to
  • Odpowiedz
@kidi1: Nie znam, ale znam partię, która zrobiła najwięcej przekrętów - i jest to PiS. To po prostu najgorsza ewentualność ze wszystkich

a chociażby AmberGold i OFE - mówi to Panu coś?
  • Odpowiedz
@djtartini1: TK powstał kretynie, bo Solidarność się go domagała i jego powstanie było jednym z postulatów dojścia do kompromisu.

Zresztą nie wiem co ma wspólnego TK z lat 80 z obecnym.
  • Odpowiedz