Wpis z mikrobloga

Słabo widzę grywalność Wizards Unite:
- gdzie się nie ruszę, to pełno rzeczy naokoło, w zasadzie można nigdzie nie iść i wydrenować baterię w try miga;
- skończyło mi się złoto i nic nie mogę powalczyć/pooddawać zgub, bo mam za mało "mocy". Jakoś kupowanie "złota" za złotówki średnio mi pasuje;
- mój telefonik chyba nie wydala lekko, a dla nowej gry raczej nie kupię kolejnego (wystarczy, że kupiłem dla Ingressa...);

Nie mam porównania do Pokemonów, bo nie grałem. Też tak było? A jak u Was?

#ingress #wizardsunite #zalesie
  • 22
Energię można regenerowac w karczmach. Jeżeli w Twojej okolicy jest ich mało to dostaniesz więcej energii z odwiedzenia jednej. W moim przypadku mam 4 karczmy obok mieszkania z czego każda daje max 3 energii. Aczkolwiek kiedy jestem w mieszkaniu rodziców (jedna karczma na pół osiedla) dostanę więcej, +/- 8. Regen co pięć minut więc z energią bym nie przesadzal że jest deal breakerem. Teoretycznie nic nie musisz kupować za złoto bo wszystko
@Owoc_miaszu: No właśnie ze złotem jestem zablokowany. Mam jakieś 63 złota obecnie i gra sugeruje zakup, bo mam za mało (powinienem bodaj 100?), żeby rzucać zaklęcia. W Ingressie też mi mały zasobnik przeszkadzał, ale kapsuły były.
@Cyfranek: Ile pograłeś? Godzinę? Energię odnawiasz w karczmach. Siedząc pod taką i odwiedzając co 5 minut można praktycznie łapać ślady non-stop.

Złoto zdobywasz za levelowanie, zadania dzienne, inne wyzwania i wpada ono dość naturalnie z postępem gry. Że Ty wydałeś swoje jak rozumiem głupio to już inna sprawa.

Co do baterii, włącz tryb oszczędzania. Niewydolny telefon - cóż, te gry są aplikacjami bazującymi na GPS oraz mapach, więc będą wymagające.
@Czarek_Czarujoncy: Pograłem w sumie kilkanaście godzin, póki co. W karczmach bywałem, ale ze złotem mam problem. Niby co chwilę mam jakiś kolejny poziom, ale złota brakuje. Przyglądnę się dziennym wyzwaniom w takim razie.
@Cyfranek: Ciekawy jestem gdzie złoto wykorzystujesz, skoro ja kupuje cały czas składniki do eliksirów bo nie chce mi się opróżniać zasobnika ze śmieci i mam 140 monetek.
@Niukron: No właśnie nic takiego nie kupuję, pozbierałem, to zrobiłem eliksiry. Chodzę, zbieram, znajduję, rzucam zaklęcia, odwiedzam knajpy, walczę z wilkołakami itp. A tu pusto w kieszeni... Dlatego się żalę :)
@Cyfranek ogólnie polecam zahaczyc o każdą mijają gospode, a jeśli spacerujesz, to najpierw zjedz w gospodzie, a później bierz się za znajdzki, ponieważ na interakcję z tymi drugimi nie ma wpływu oddalenie się od nich. Jeśli lubisz grać w domu, to zawsze staraj się zostawić sobie jak najwięcej energii przed powrotem