Wpis z mikrobloga

Mireczky pomocy :)

Zapragnąłem powrócić częściowo na macierzyste łono #pcmasterrace . Rok temu sprzedałem kompa, bo pilnie potrzebowałem hajsu, dzisiaj już jest dużo lepiej, więc czas coś kupić.

Od razu mówię - wszystko co da się ograć, wszystko co wyjdzie nowe to będzie grane na #ps4pro , kompa potrzebuję do pracy oraz do pogrania w starsze gierki, strategie (starsze i nowsze) i pojedyncze nowości, które nie pojawią się na #ps4

Mój budżet to 3k (może być minimalnie więcej, ale im mniej tym lepiej). W tej cenie musi się znaleźć:
- #komputery
- monitor

Mam ze starego kompa Windowsa, klawiaturę, mysz, słuchawki, głośniki i krzesło gejmnigowe :P

Mogę poczekać powiedzmy 2 tygodnie.

Oprócz powyższych są jeszcze 2 warunki, bardzo mile widziane, ale nie niezbędne:
- raty 0%
- karta sieciowa wifi

Mogę kupić wszystko w jednym sklepie lub na allegro (tam są raty 0%).

Pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #zakupy #cokupic #intel #amd #nvidia #technologia

PS miałem wołać tydzień przed zakupem to wołam :P
@bl4desofglory
@b4rt3k
@ccc111

PPS wystąpię również z takim samym zapytaniem na jakichś forach, ale najpierw wolę spytać fachowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@savagetommy: Ceny starych Ryzenów już raczej bardziej nie spadną, bo już są bardzo niskie, a jak dziś zamówisz np. w xkomie czy Morele to jeszcze dostaniesz 2 gierki gratis do niektórych Radeonów lub Ryzenów. Promocja kończy się dziś, więc ja bym nie zwlekał. W przedziale do 3000 zł nie załapiesz się pewnie na Ryzen 3000, a jeśli nawet to na styk, a jak weźmiesz dobrą płytę B450, to potem się możesz