Wpis z mikrobloga

Dziękuję, mogę umierać!
Najlepszy festiwal na jakim byłem!! Dwa dni ciągłego, fajnego grania. Kraków i Tauron Arena to był strzał w dziesiątkę! Bardzo dobry dojazd z każdej części Polski, rozwinięta baza hotelowa, sklepy, restauracje, więc o nic nie trzeba było się martwić. I to są wbrew pozorom bardzo ważne kwestie z którymi nie poradziła sobie Sosina w Jaworznie i Metalfest.
Dobór ekip chyba każdemu przypadł do gustu. Można psioczyć na WT i Sabatona ale dali z siebie wszystko. Osobiście jestem ogromnie zaskoczony WT bo grali tak super, że chciałem zostać do końca, no ale King ;) Na Sabatonie też się fajnie skakało :)
I jednak co Open Air to Open Air. Coś wspaniałego jak można sobie leżeć w słoneczku na trawce a w tle gra sobie Emperor <3
Jedyne do czego się mogę doczepić to oficjalny merch. Bardzo długie kolejki, przez co stałem ponad 2h i kilka kapel mnie ominęło. Powinni zrobić przedsprzedaż internetową i w razie wykupienia dorobić kolejne. Wtedy nikt by nie tracił czasu na stanie i nikt nie byłby rozczarowany.
Bilet na 2020 już kupiony więc do zobaczenia za rok \m/
#mysticfestiwal #koncert #krakow #metal #kingdiamond #slipknot #sabaton #withintemptation #amonamarth
ThrashMetal - Dziękuję, mogę umierać!
Najlepszy festiwal na jakim byłem!! Dwa dni ci...

źródło: comment_U2acF2BZCEbIVQM8qJdhubmaBmyKFkX4.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@ThrashMetal: Hatebreed #!$%@?ł system(stałem trochę na lewo na tym zdjęcia), dla mnie najlepszy koncert na całym festiwalu. Gorąc niemiłosierny, ale za to w hali lodówa i ta kurtyna woda też fajna( ͡° ͜ʖ ͡°) Na alk i żarcie przepierdzieliłem w dwa dni prawie 4 stówki, ale nie żałuje ani grosza i plułbym sobie do końca życia w brodę jakby nie poszedł na festiwal który mam dosłownie pod
  • Odpowiedz