Wpis z mikrobloga

LIsk nie ma prawa bytu. Na redicie wielka rozpacz załadowanych ludzi. Tłumaczą się że w 2018 roku chodziło i lisk core 1.0 hahaha. SDK Alpha planowane na 2020 hahaha dopiero zaczną marketing żeby tysiące devów obczaiło system, też mi coś. Jak ich czytam to się rzygać chce banda idiotów gogo lisk bo polaczki na wykopie czekają na pompe. Ciekawe czy się wyrobią do 2021 w co wątpie.
Mówiłem Cebulo Polska żeby nie szczekać teraz macie, w sumie to nic nie macie hahaha. Ciekawe jak się czujecie patrząć na liska jak spada a inne rośnie. Może ktoś się wypowie jakiś hodler jakie to uczucie być oszukanym przez Pana Kordka chętnie wysłucham jak na spowiedzi, śmiało dam rozgrzeszenie
#lisk
  • 3
@Lachudrinio Kordek mnie oszukał stracilem ok 1000 pln. Miały być wczasy na Karaibach a była wycieczka wokół domu z własnym wyżywieniem. Mialobyc Audi A6 a nie starczylo mi na naprawę starego Forda Focusa, musiałem pieszo chodzić do pracy. Teraz jakoś odgrywam sie na bitcoinie jak bedzie, jeszcze chwile poczekam i jak bedzie po $25000 wtedy wyjde na 0. Thank You Kordek naprawdę zloty interes.