Wpis z mikrobloga

@Roxi5017: zupełnie nie rozumiem tego całego zamieszania, wbiłaś G3 nie udało się trafić porządnego TOTS'a i dlatego usuwasz cały skład :D przecież to i tak koniec gry to chyba lepiej nawet na chillku sobie pograć ;)
  • Odpowiedz
@Zimus: nie trafiłam podczas totsów ani z paczki nikogo, a miałam ich sporo, ani za LW. Więc wolę wyciągnąć jakieś grosze z tego jeszcze niż dalej się #!$%@?ć i widzieć jak ktoś kto ma takie same rangi jak ja trafia ciągle coś dobrego. Podczas całej edycji trafiłam AŻ 1 piłkarza wartego 100k.

@krojcol: u mirka prawdopodobnie @fearless10

@chim3ra patrz na skrina.
Roxi5017 - @Zimus: nie trafiłam podczas totsów ani z paczki nikogo, a miałam ich spor...

źródło: comment_KZ7EXc7q4TP8h2kn6ssmbgDMvhzU9zsz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Roxi5017: ja potrafię zrozumieć #!$%@? w kwietniu, maju jak nic nie leci ;) ale jest koniec czerwca zaraz nowa fifa przecież nie musisz trajhardować.. ;) wystarczy na chillku sobie pograć do końca fify i tyle ;) a to że złością sprzedasz skład - ciekawy jestem kto jeszcze skupuje coinsy w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zimus: Ja też usuwam w cholerę wszystko, bo po co teraz grać? Za 3 m-ce będzie karuzela się od nowa kręcić, a teraz można spędzić czas przy innym tytule albo z dala od konsoli.
  • Odpowiedz
@chim3ra: ale to też rozumiem tylko pomyśl jak bardzo zmieni się świat jakbyś tych kart nie sprzedał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) równie dobrze możesz w piździec wyjąć płytę z napędu włożyć coś innego i sobie pykać ;) a skład nadal masz i wtedy kiedy już ta choroba fifowa znowu Cię dopadnie - grasz sobie na czilku kilka spotkań ;)
  • Odpowiedz
@Zimus: jak sprzedam to na następną edycje nie wydam grosza, bo zysk z coinsów przeznaczę na zakup kolejnej edycji. Póki jest to coś warte wolę to sprzedać niż ma leżeć, skoro będę już rzadko zaglądać.

Skład zawsze jakiś będzie z niewymiennych.
  • Odpowiedz
@Zimus: Po pierwsze, jakieś tam grosze wpadną i można sobie zakupić kolejną edycję. Po drugie, jak dopadnie Cię chęć zagrania to grasz niewymiennymi. Po trzecie, ja mam zamiar usunąć klub w cholerę, więc nawet jak dopadnie mnie chęć to nie mam jak zagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz