Wpis z mikrobloga

Zostałem opiekunem praktyk w pracy i poproszono mnie o 3-5 zdań o sobie, jak długo pracuje i czym zajmuje się w swojej pracy, aby przedstawić mnie nowym praktykantom.
Zdanie które otrzyma najwięcej plusów wplotę w opis. Tylko bez przekleństw i ruchania psa jak sra.

#pracbaza #heheszki
  • 54
  • Odpowiedz
@Machas: wyobrażam sobie, że to jakiś gość starej daty, który uważa się za tego normalnego, wyedukowanego, kulturalnego dżentelmena który stanowi wzór dla innych i nie rozumie niuansów internetowych społeczności i żartów ogólnie. (#!$%@?łbym się gdyby się okazało, że to mój ojciec) Lub irytujący pozer masturbujący się do swojego sztucznego wizerunku, który tworzy na siłę( ͡° ͜ʖ ͡°) Troll albo ma dziwny sposób na wyrażenie siebie.
  • Odpowiedz
@uczony_intelektualny: Niby taki uczony i intelektualny, a czytać ze zrozumieniem nie potrafi. OP napisał, że wyplusowane zdanie WPLECIE w napisany przez siebie opis. Liczył zapewne na kreatywne śmieszkowanie a dostał pseudointelektualną reprymendę xD Kisne z Ciebie typie niemiłosiernie xD
  • Odpowiedz
@daszek:
Szanowny Panie,

to Pan nie umie czytać ze zrozumieniem. Gdyby nie miał żadnych problemów z napisaniem informacji o sobie, to by nie musiał prosić użytkowników tego portalu o dodatkowe zdanie, by zmieścić się w kryterium, jakim obostrzono zadanie autora. Ja po prostu dołączyłem do zabawy i napisałem zdanie. A że ono ukazuje mój pogląd na temat kreatywności i intelektu autora, to już jest zupełnie inna kwestia...

Z poważaniem
Uczony
  • Odpowiedz
  • 7
@Rise123 W wolnych chwilach badam częściowo nakładające się transpozycyjne rozgałęzienia i trojakie dupleksy wiążące się ze sprzężonymi pierwiastkami wyeksponowanymi przez procesję i sekwencyjną, proporcjonalną, binarną inwersję przesłaniającą wadliwe rozgałęzienia, które - jak wyjaśnia formuła - można wykryć jedynie dzięki subtraktywnej lewoskrętności.
  • Odpowiedz
@Rise123 Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej - powiedziałbym, że ludzi, ludzi którzy podali mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe to przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Machas dawno czegoś tak nieśmiesznego jak uczony intelektualny nie widziałem... Jest tylko jeden większy bezbek - udawana staropolszczyzna
  • Odpowiedz
@Rise123
"Mam w domu wieże stereo jeszcze z komunii i płytę ich troje z autografem 5 2 Dębiec. Zdarzyło mi się kiedyś wystawić na allegro dywaniki do skody fabi ale nikt ich nie chciał to sobie przed drzwiami do domu jeden zostawiłem, a resztę trzymam na strychu jak któryś się ściera to podmieniam na nowy. Zostały mi jeszcze dwa tylne jakby ktoś chciał. Jak widać jestem ciekawą i kreatywna osoba i
  • Odpowiedz