Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm

Na głównej zagościło znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/5019977/w-usa-akceptacja-dla-lgbt-wsrod-mlodych-od-lat-systematycznie-spada/

Incele podnieśli się ze swoich zapierdzianych foteli i krzyknęli chórem "HURRRA AMERYKA SIĘ BUDZI" unosząc triumfalnie ręce do góry, po czym przystąpili do wykopywania i smarowania komentarzy szkalujących lewactwo i cytujących "kolegę geja", który miał rację że nie warto się obnosić.

Jak jest w rzeczywistości? Czy Ameryka faktycznie się "budzi"? Ano, niekoniecznie. Przeklejam mój komentarz, spod wspomnianego znaleziska. https://www.wykop.pl/link/5019977/comment/66817469/#comment-66817469

Tytuł mówi - "W USA akceptacja dla LGBT wśród młodych od lat systematycznie spada. 63% 2016., 53% 2017, 45% 2018"

W raporcie jednak czytamy, że nie są to osoby akceptujące LGBT, a tak zwani "sojusznicy LGBT" czyli ktoś znacznie bardziej przychylny walce o prawa osób LGBT i wspierający ich działania.

W pozostałych kategoriach, o których pytano ankietowanych można dostrzec jedynie fluktuacje na granicy błędu statystycznego. Można więc wysnuć wniosek, że akceptacja jest na stałym poziomie, zmniejsza się jedynie liczba osób czynnie lub biernie wspierających walkę LGBT o dalsze prawa.


No ale wykop jak to wykop, łyknie wszystko co jakkolwiek "uderza" w LGBT.

Nie przejmować się, kłamać dalej.
CzajnikZniszczenia - #neuropa #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm

Na głównej zago...

źródło: comment_bDSGwArRIodGnBqjtOC1zCUmEECq03RP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Teraznaspokojnie: Zabolało? To dlaczego ludzie tutaj mają poglądy których się nie spotyka w rzeczywistości? Dlaczego odbierają świat jakby żyli ostatnie 20 lat w piwnicy i wiedzę o świecie czerpali z wykopu?

A pomyślałeś, żeby się ogarnąć?

Ogarnąłem się już dawno. Po 5 latach siedzenia na wykopie wyleczyłem się z prawactwa. (głównie dzięki kolegom z tagu #4konserwy - jestem niezmiernie wdzięczny) A kiedyś byłem korwinistą i konserwatystą. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: czyli z prawackiego debila stałeś się tyle samo, albo i mniej wartym lewackim debilem, tylko jeszcze ego ci bardziej napuchło. Tylko poza Internetem i piwnicą świat wygląda inaczej niż w #urojenialewakoidalne
Tak, zabolało mnie to jakim kaleką intelektualnym i frustratem jesteś. W przeciwieństwie do własnej, cudza głupota boli.
Jeszcze raz, bo na to pytanie preferowana odpowiedź to tak, nie lub nie wiem: czy incel to osoba nielubiąca
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia:

Ogarnąłem się już dawno. Po 5 latach siedzenia na wykopie wyleczyłem się z prawactwa. (głównie dzięki kolegom z tagu #4konserwy - jestem niezmiernie wdzięczny) A kiedyś byłem korwinistą i konserwatystą.

W bezsensie sens jest jedynym awansem. Czy myślałeś kiedyś co znaczy się ogarnąć?
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Myśle że parę lat temu było tam sporo kuców którzy krzewili korwinizmy, ale dopiero niedawno zaczęła się tam szuria na całego, 90% komentarzy to te same mordy, pewnie na zleceniu partii. Wydaje mi się że zwłaszcza w tym roku to się nasiliło ze względu na wybory, pousypiane konta odpaliły ze zdwojoną siłą.
  • Odpowiedz