Wpis z mikrobloga

Mirki gdzie kupić aparat Fujifilm? Interesuje mnie model xt3, ale nie wiem, czy każdy sklep oferuje cashback. Najtańszą ofertę znalazłem na pasazfoto, ale może warto poszukać czegoś poza Polską. W UK jest outlet, sęk w tym, że nie wysyłają.

#aparat #fotografia #cokupic
  • 3
@krysztal1: jesli zajrzysz na ebay to powiniens znalezc firmy zlokalizowane w Szwajcarii lub Norwegii (a tak naprawde to chyba z centralmai w Hong Kongu), w ktorych zazwyczaj jest 10-20% taniej, a z ktorych i tak kupuje sie bez cla, bo towar idzie ze Szwajcarii.
Jelsi wezmiesz z firmy z 100% pozytywnymi opiniami, albo niemal 100%, to nie powinno byc problemow.
@krysztal1: tak samo jak wszedzie indziej. Fuji daje gwarancje producenta bez znaczenia, czy aparat kupiono w Szwajcarii, w UK, Japonii, czy w Niemczech i ma przedstawicielstwa w kazdym kraju. Dodatkowa rekojmia sklepu nie bedzie dostepna, ale to i tak w wiekszosci wypadkow zadna roznica, bo dlugosc gwarancji producenta jest chyba taka sama.
Najlepiej zreszta skontaktuj sie mailowo z przedstawicielstwem Fuji i zapytaj o szczegoly gwarancji przy sprzecie zza granicy.