Wpis z mikrobloga

Mirki, jako, że fifa 19 powoli zdycha, to pojawia się tutaj pytanie dla was. Która karta sprawiła wam najwięcej satysfakcji. Dla mnie osobiście, to Zlatan Flashback. Kilka razy się na niego obraziłem, ale ogólnie za taką cenę, to chyba najlepsza karta jaką grałem. Główki, siła, strzał z daleka, bliska, gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. A wy? Jakieś propozycje?
#fut
  • 19
@krojcol: Złoty Neymar, David Villa flashback, David Luiz flashback ( tutaj w nawias po prostu bo najlepiej mi się nim grało ze wszystkich SO) , Kai Havertz POTM 88 .

Ogólnie to w tej edycji najważniejsze w ofensywie i najlepsi zawodnicy to byli dla mnie Ci którzy mieli 5 gwiazdek słabszej nogi i 4/5 gwiazdki sztuczek.
@krojcol dla mnie to cristiano, super gracz, szkoda ze tak pozno go kupilem ale DP końca juz go nie oddam, no i pan piłkarz Kante, który był moja pierwsza tak droga karta trafiona w fifie, bo wtedy po 500k chodził jak trafialem, a w składzie mam go do dzisiaj, fenomenalny zawodnik
@krojcol: Pan Piłkarz Pavel Nedved w wersji 89. () Zostaje ze mną do końca gry. Perfekcyjny ŚPO, 5* słabszej nogi, 4* sztuczek, 91 staminy i oprócz genialnej gry w ofensywie, daje dużo również w defensywie - kto grał, ten sam wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krojcol: Satysfakcji to oczywiście Cristiano Ronaldo TOTY, bo można się trochę pobawić. Natomiast jeśli chodzi o zaskoczenie to Socrates prime. Nie sądziłem, że będzie aż tak dobry i oprócz defensywy niczym nie będzie odbiegał od Gullita. Grałem też jego średnią wersją i oprócz może mniejszej celności strzałów także wymiata.
@krojcol: Socrates OP i Maximin FS, ostatnio Eusebio.

Zlatanem też mi się fajnie grało. Ciężko kogoś nie wymienić, bo całym składem grało mi się bardzo dobrze. Do pewnego momentu czerwony Fabinho wymiatał w defensywie, ale się z nim pożegnałem na rzecz Vieiry. Zadowolony byłem też z van Dijka no i Courtois na bramce. Serio ciężko wymienić tylko jedną kartę. xd