Wpis z mikrobloga

#wot
Mireczki kochane, jaką 4 linię zrobić? Zastanawiam się nad 430u, progettami, oraz kravnagnem. Chciałbym robić taką linię luźną nie miałem do czynienia z tymi czołgami wcześniej (jako pilot oczywiście) , słyszałem tylko, że kranvagn jest spoczi po tych zmianach, a że progetto pod randomki bardzo family friendly. ()
  • 7
@frixer: z wymienionych 430u to najlepszy 10 tier i ma najlepszą linię. Włoska linia to tragedia, porównywalna z polską, zaczyna być fajnie na 8 tierze XD Szwedów nie robiłem ale ostatnio dostali buffa więc chyba są spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frixer: Jak już powiedziano, linia do 430U najłatwiejsza w przejściu, w zasadzie nie ma tam gównianych czołgów i do tego masz IX na którą nie trzeba wydawać free expa lub torturować się na stocku żeby była grywalna, a X też bardzo dobra, włoska linia jest już dobra gdy zaczynają się autoreloadery, VIII to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy MT VIII nie premium, IX w porządku, X też bardzo dobra, Kranvagn
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frixer: ostatnio kupiłem 430. Nigdy nie czułem się źle z tym że gram op czołgiem, do teraz. To jest aż za mocne xD
Samograj totalny, z tych wszystkich zdecydowanie najlepszy. Włoskie autoloadery wymagają wprawy, ja skończyłem pantere głównie na FL, nie dogadałem się za cholere (za mały dpm jak dla mnie), sprzedałem i na ten moment nie idę dalej. Chyba nie każdemu, jest pisane granie tym.
Z Włochów mi się dobrze
@vomalio nad tym progettem ssię zastanawiałem, ponieważ progetto mi bardzo podszedł, a skoro większość wychwala 430u, to trzeba drugiego ruskie op tanka robić.

Dzięki wszystkim () wielkie dzięki za rady
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frixer: to już zależy co ci potrzeba bo każdy z tych czołgów ma inną rolę. 430 to raczej mizerny skaut, raczej typowo na mordor. Jak lubisz magazynki to rób Włochów i się nie przejmuj, dużo nie tracisz bez ruskich czołgów
@frixer: Ja polecam AMX 30 B. Zawsze wydawał mi się słaby jak go widziałem aż do momentu jak sam się nim raz nie przejechałem u kolegi. Magiczny dpm, zwinność i celność. A robiąc tą linię otwierasz sobie drogę na jeszcze dwie dziesiątki.