Wpis z mikrobloga

Skoro dropy w paczkach są od zawsze tak #!$%@? i w 90% przypadkach żałuje się wzięcia paczek, to czy gdyby absolutnie je olać i zawsze brać monety byłoby się bogatszym w ostatecznym rozrachunku? Pomijając fakt, że gra byłaby nudna, to obstawiam, że w teorii gier należałoby zawsze wybierać monety, bo mają chyba wyższą wartość oczekiwaną. Co myślicie?
#fut
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheCompany: niekoniecznie. Biorąc niewymienne paczki, dostajesz pełno zawodników, których potem przerabiasz na wymienne paczki w różnych SBC. Do tego masz (wątpliwą) możliwość trafienia czegoś dobrego. Ja przez cały rok brałem niewymienne i na brak coinsów nie narzekałem.
  • Odpowiedz
@TheCompany: nie mam na to żadnych dowodów metamatematycznych, ale z mojego doświadczenia, bez jakiegoś wyjątkowego dropu, jak robisz sbc, to najlepszą wartość mają paczki niewymienne. To co ma wyższy rating wrzucasz w sbc na ikony itp, a reszta w ważne mecze i inne okolicznościowe sbc.
  • Odpowiedz
@TheCompany: póki grałem na pc to chyba miałem najgorszy drop na tym tagu, przez pół roku może 3 zawodników za 100k w górę, dziesiątki wymian ucl żeby trafić jakiegoś alissona bramkarza także no zgodziłbym się w stu procentach. O ile na nowym koncie miałem parę dobrych trafow o tyle wszystko było z paczek za sbc albo kupnych, nigdy tych z nagród.
  • Odpowiedz
@Roxi5017: no dobra, niech Ci będzie :p Ta gra to czysta loteria, jedno konto i dymanie na paczkach gracza cały rok, drugie konto i cr7 z paki za 7k, co zrobisz jak nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@bart0sz: no niestety, jeden ma np 5 czy 7 ikon w jednej edycji, np. Mirek z tagu, a druga osoba nie ma przez kilka edycji. Fakt faktem, że sobie zasłużył ciupiąc sbc ciągle, ale dupa piecze :D
  • Odpowiedz
@TheCompany: 40 tygodni gry, za każdym razem brałem paczki niewymienne i nie żałuję, może raz albo dwa nie miałem walkoutu z nagród, ale wtedy EA nadrabiało PP.

W składzie bardzo niskim kosztem mam 5 bardzo grywalnych ikon, robiłem większość ciekawych sbc o graczy niewymiennych i wszystkie o paczki, prawie za darmo robiłem sbc o ikony baby/mid. W przyszłej edycji też będę brał paczki niewymienne od początku do końca, bo to
  • Odpowiedz