Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki, potrzebna rada... Poszukuję jakiegoś sensownego tanka pod mtl na gotowe grzałki (żeby przy okazji były łatwo dostępne). Różowy pasek się uparł, że dtl jest fe i już. Korzysta teraz z jakiegoś Exceeda i Ego AIO, ale zalanie tego jakimś sensownym liquidem kończy się spaleniem grzałki (bo ciągnie raz za razem i nie da się przetłumaczyć, że transport nie wyrabia). W mtl w ogóle nie siedzę, dlatego nie mam zielonego pojęcia co teraz jest wartego uwagi.
Zastanawiałem się nad Nautilusem 2s, ale grzałki w e-dymie tylko 0.7 i z doświadczenia mogę powiedzieć, że to trochę za nisko. Najlepiej jej z czymś 1.2-1.8.
Jakieś inne opcje wchodzą w grę?
#epapierosy
  • 6
@shela: Ciężko będzie znaleźć MTL na gotowe grzałki który uciągnie liquidy 70/30. Nord sobie z nimi radzi jako tako, ale to MTL w nim jest takie trochę naciągane, ale da się. Novo sobie też radzą okej z gęstymi liquidami ale wtedy trzeba się liczyć z tym, że grzałki szybciej się z użyją, ale za to da się nim naprawdę fajnie zaciągnąć do ust.
@bialy_rycerz_pokoju: Tak myślałem.
Ale jak się patrzę to Horny Flava jest 50/50 więc z lepszych liquidów jest jakiś wybór. Pody odpadają ... Ona nie chce... Na wszystko jest nie ;)
A potem się dziwią, że nikt ich nie rozumie ¯\_(ツ)_/¯
@shela: Nautilus 2s to dobry trop swietny tank do MTL, nie bedzie problemu z grzalkami 0.7. A jesli koniecznie chcesz to kupisz tez 1.6 / 1.8 w innych sklepach albo nawet z chin wieksza ilosc na zapas i masz z glowy.