Wpis z mikrobloga

@Mayster90: Są okej, ale to nic szczegolnego.
Co do spodni to jak wyzej, zarowno ich koszule jak i spodnie nie wytrzymuja proby czasu i doayc szybko traca swoj urok. O ile w koszulach tak tego nie widac, tak spodnie (szczegolnie wlasnie chino) tracą barwnik i szarzeją. Taki urok polskich sieciówek.

Ale koszul od nich też nie lubię (jak i całej reszty) za wiele rzeczy i problem czasu jest najmniejszą z was
  • Odpowiedz
@Mayster90: No nie jest, ceny raczej zachodnie, ale jak pisałem - nie zawiodłem się ani razu. A mam od nich masę spodni, koszul i marynarek. Mam juz dobrze dobrane rozmiary i wiem co trzeba ewentualnie poprawiać u krawca ale i tak warto. Bardzo przyjemnie się te rzeczy nosi, a niektóre (jak wełna Traveller) są szalenie użyteczne i praktyczne.

Gdybyś chciał jakiś większy opis czy coś w tym stylu to mów :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jutro się tam rozejrzę i pewnie jakieś chinosy zamówię. Zawsze jest zwrot jak by co :-)

Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@Mayster90: za spodniami (dzianinami również) warto zajrzeć na yoox, jeśli masz trochę czasu, aby przefiltrować ciekawsze rzeczy, dodać do ulubionych i poczekać do kilkunastu dni na promocję (regularnie są z darmową wysyłką). Trafiają się fajne włoskie marki i np. za ~130zł ostatnio kupiłem jeansy Shaft z dodatkiem kaszmiru i od razu jak przyszły, to wziąłem drugą parę. Albo rewelacyjne białe chino Maison Margiela za ~300zł. Fajne były też casualowe 5-pockets Zanella
  • Odpowiedz