Wpis z mikrobloga

Nic tak nie cieszy jak rozłączyło mecz (nierozliczony) w momencie jak krokieciarz asystował piłkarzem totw i prowadził 2:0. Z nienawiścią do krokietowców zostałam wychowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roxi5017: Ja zawsze jak z kimś gram i zaczyna się spam krokietami, to choćbym nie wiem, jak był wyluzowany, to po 3-4 krokietach już aż cały chodzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej rakowe zagranie niż berba spin w fifie 17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sernik92: dokładnie, mam to samo.
@kemilk jakbyś tylko umiał grać schematem, który ciężko wybronić i nic poza tym nie potrafisz to sam byś się wkurzał, że przegrywasz, przez luki w grze, a nie przez umiejętności.
  • Odpowiedz
@kemilk: @sernik92: @Roxi5017: no ale to nie jest tak, ze nauczysz sie krokiety i juz wszystkich ogrywasz. Sam robie duzo sztuczek i mimo, ze wiele razy probowalem grac krokieta to poza jakimis pojedynczymi sytuacjami w polu karnym to wiecej razy ta pilke trace niz mijam rywala. To tez trzeba wytrenowac, zeby w odpowiednich momentach uzywac tej sztuczki. A jak sie poczyta wykop to wrazenie takie, ze
  • Odpowiedz
@bart0sz: owszem, bo w większości przypadków wpada gol, gdy obrona dostaje wylewu. Nigdy nie będę popierać takich schematów w fifie. Najpierw finezje, podbicia, strzały z przewrotek i teraz te #!$%@? krokiety. Nienawidzę tego i nigdy nie polubię, wiem jak się wykonuje i kiedy, ale tego nie używam, bo mi to nie sprawia frajdy z gry.
  • Odpowiedz
@Roxi5017: ja tez tego nie lubie, ale nie uwazam, ze jest az tak strasznie op jak to wielu przedstawia. Nie widac tez po grze zawodowcow, zeby z tego korzystali, za to np elastico i bolassie flick juz tak. Gdyby bylo az tak skuteczne to pewnie zawodowcy by z tego korzystali.
  • Odpowiedz
@bart0sz: Nie jest tak, że to gwarantuje zwycięstwa, ale sporo jest graczy, którzy przykładowo rozgrywają rożny na krótko i jazda 10 krotkiet do samej bramki i tak co każdy rzut rożny ;)
  • Odpowiedz
@sernik92: Daliby neymara i elastico pod sama bramke to bys przestal narzekac na krokiete xD no ale to akurat jest #!$%@? o czym mowisz, zgadzam sie. Ja trafiam na krokietowca raz na 20 meczow, to nie specjalnie narzekam.
  • Odpowiedz
@bart0sz: zawsze jest jakieś zagranie, które jest OP ;) i to się pewnie nie zmieni w kolejnych odsłonach, bo jedno zepsują, a dodadzą coś innego, co będzie nadużywane dlatego, że jest skuteczne - norma :)
  • Odpowiedz
@sernik92: jak dla mnie te sztuczki dzialaja dobrze, kwestia tylko tego, ze robi sie je zdecydowanie za latwo. Sztuczki powinny byc op, ale powinny wymagac sporych umiejetnosci przy ich wykonywaniu.
  • Odpowiedz
@bart0sz: Niektóre sztuczki wymagające 5* są dość zagmatwane. ;) A moją ulubioną sztuczką jest i tak zwykła ruletka, która użyta w odpowiednim momencie może zdziałać cuda (patrz ruletka Tadicia w rewanżu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz