Wpis z mikrobloga

Gram na tych dwóch biedaplastikach i nie ma tragedii. Jak na razie wytrzymały z 500 godzin często po 3/4h jazdy bez przerwy. jak dla mnie jedyny minus to to, że po czasie chciało by się mieć większy opór na gazie. Pierwsza kierownica?
Czy dobry? Nie wiem nie jeździłem na Directach ale jak na moje wszystko bardzo dobrze czuć i na prawdę nie ma na co narzekać. T300 ma możliwość zmiany kierownicy, sama kiera jest trochę lepiej wykonana i w zależności od wersji jest alcantara lub taka fajna guma na całym kole (w t150 jest tylko w dwóch miejscach,tam gdzie najczęściej się kierę trzyma)
@Morenk4: @tunatuna: T150 mam jakieś 1,5 roku i polecam. Dla większości osób, szczególnie na początku, nie potrzeba niczego więcej. To może i jest sprzęt z półki dla mniej zaawansowanych, ale długo tego nie odczujecie. Nie jestem jakimś wymiataczem, ale gram na najwyższym AI bez asyst i nadal nie czuję, żeby był mi potrzebny lepszy sprzęt (oprócz pedałów, ale to niżej). Online się nie bawię, ale bez autobiografii.

Krzyżak mi się
@revlayup: ja właśnie bym wolał kupić od razu wersję pro (z trzema pedałami), 150 ziko różnicy, bo z doświadczeń z poprzednimi kierownicami mam wstręt do plastiku pod nogami. Ehh gdyby tylko te części były tańsze, dawać 500 zł za shifter xD
@tunatuna: @Morenk4: to zależy ile chcesz wydać.
Logitechy to gówna - ich popularność wynika głównie z tego że są popularne (sic!) :D

Jakbyś mógł kupić T300 to gorąco namawiam - jest tam silnik bezszczotkowy + enkoder i przełożenia są na paskach
T150 to hybryda zębatki + pasek i szczotki.

No i to zależy jak często odpalasz AC. Jak mało to weź 150, do driftu też styknie ale jak się już
@tunatuna: ni #!$%@? - no chyba że celowo bo wszystko da się zepsuć. prędzej będą skrzypieć.
jedynie na co można narzekać to słabe sprężyny, a wciśnięcie tego trójkątnego dildosa (kawałek gumowego ogranicznika) z zestawu mija się z celem, bo już jest za twardo i mając ABS to się nie dodaje

większym problemem jest śruba do mocowania kiery, która mi się #!$%@?ła bo lubię mieć fajniutko, ciasno przymocowana kiere do stolu