Wpis z mikrobloga

@KarPaKo wystarczy ze troche dbasz o siebie, masz gadke i tyle ci styka, jak kobita widzi ze dbasz o siebie tzn masz ubrania normalne zachowujesz sie normalnie i masz jakies zainteresowania jak ona no to zadna intekigentna nie bedzie patrzec na to jak wygladasz z mordy tylko na to jak sie z toba gada i sie czuje. A od normikow #!$%@? nie wyzywaj bo cie zabije
wystarczy ze troche dbasz o siebie, masz gadke i tyle ci styka, jak kobita widzi ze dbasz o siebie tzn masz ubrania normalne zachowujesz sie normalnie i masz jakies zainteresowania jak ona no to zadna intekigentna nie bedzie patrzec na to jak wygladasz


@galaxybear: nie no wcale, jakos wszystko spelniam ale jakos dziwnym trafem zadna nie odpisuje bo wzrost/morda min 180 i 8/10 sie nie zgadza xDDDDDD
@KarPaKo wlasnie to jest wasz blad wszystkich z tego tagu, wy za bardzo sie wpatrzyliscie w tego mema jakim jest stereotyp ze chlop musi wygladac i miec 180 cm, gowno #!$%@? prawda wystarxzy wyjsc troche do ludzi, ja tez urokliwy mega nie jestem a np dzisiaj w robocie na przerwie przeruchalem kelnerke ¯_(ツ)_/¯
8/10 X DDDDDDD #!$%@? nie wierze ze masz 30 lat chlopie bo myslenieg masz 15 latka


@galaxybear: właśnie dlatego z tymi typami nie ma sensu gadać xd problemem nie jest to, że są #!$%@?, czy coś tylko że sami sebiie utrwalają w kretyńskich przekonaniach że nic nie są w stanie zrobić, więc nawet nie próbują xd
stary, ja mam 170 i od kiiedy przestałem jęczeć jaki to nie dramat, to nie miałem problemu z kobietami xD


@Wizjonero: i zaczales wchodzic w kumpelskie relacje przynies wynies pozamiataj a jak tak to winszuje szapo ba
bo jak ktoś nie ma 180cm to nie może normalnych dziewczyn poznać i mieć z nimi normalnych, zdrowych relacji XD


@Wizjonero: nie no moze relacje typu: przynies podwiez wynies se polataj w wolnych chwilach se polataj, chyba ze wzrost i mordka sa w porzadku to mozna rekompensowac jakies braki bez tego sorry memory
@Wizjonero: to cudowne ze ci ktorzy trzymali chca powiedziec tym co nigdy nie trzymali ze to przez ich zajebisty charakter trzymaja ¯_(ツ)_/¯ radz sensei bo tez bylem poztywnie nastawiony ale po latach porazek nawet nie ma co byc bo ta manna z nieba nie spadnie