Wpis z mikrobloga

@cooffeey: A no wdzisz, sam o tym wiesz - chyba nawet pisałem ci w liście do ciebie o takim dziwnych zachowaniu ludzi na Wykopie.

@Nenciak: No przecież wiadomo, że kwejk to portal dla gimbazy. Ale niech nie interesuje go to, że wstawię czasami jakiś obrazek tam, bo to moja sprawa co, gdzie i kiedy oglądam czy gdzie dodaję jakieś obrazki. Ma ból dupy bo nie podoba mu się
  • Odpowiedz
@Axelio: po prostu okazałeś się być takim typem osoby, którym gardzę jak nie wiem. Zamiast coś przeczytać/obejrzeć, zaśmiać się i zamknąć to wrzucasz to na portal dzieciaków, co #!$%@? osoby robiące te ładne rzeczy z których się śmiejesz. Pomijając to, że to jest zwykła kradzież, to zniechęca to twórców do tworzenia (mimo, że robią to anonimowo). A dzieci czekają na kolejne obrazki, których po prostu nie będzie.

@cooffeey:
  • Odpowiedz
@Axelio: i nie piszę tu o forsowanych memach, obrazkach o piątkowym melanżu albo podpisach typu przestan jęczeć pod zdjęciami. Mówię tu o oryginalnych, nawet mocno to nazwę, dziełach.

Kwejk to mainstream, którym normalny człowiek się nie przejmie, ale jest niestety za dużo zjebów, którzy dobry content tam wklejają. Już zrozumiałeś o co mi chodzi?
  • Odpowiedz
@Axelio: ja #!$%@?ę. Naprawdę coś masz z głową jeśli dalej nie zrozumiałeś o czym piszę. Nie wchodzę na kwejka, #!$%@?ą mnie idioci jak Ty, kradnący oryginalne rzeczy z głębin internetu, tylko po to żeby paru gimbusów #!$%@?ło się takim puchałkiem w szkole na przerwie.
  • Odpowiedz