Wpis z mikrobloga

Dziękuję wszystkim, którzy przez ostatni rok śledzili mój autorski tag #pokonactv („pokonać TV”). Na starcie wspominałem, że „raz na jakiś czas będę wrzucał relacje z placu boju, głównie z podróży”. Plac boju już za mną - odbyłem wszystkie podróże. Ostatecznie udało mi się odwiedzić: Tajwan, Botswanę, Estonię, Liechtenstein, San Marino i Monako. Teraz pozostała mi już tylko postprodukcja. Premiera zgodnie z zapowiedziami - jesienią 2019 roku.

Montaż jest raczej mało widowiskowy - kawa, komputer i późne godziny nocne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chciałbym nadużywać gościnności Wykopu i dublować mojej aktywności z innych portali społecznościowych. Do aktywności wrócę właśnie jesienią, czyli w momencie, w którym będę miał do zaprezentowania konkretne materiały. Przed premierą pozwolę sobie zawołać tag #pokonactv i moich obserwujących.

Życzę wszystkim udanych wakacji. Do zobaczenia jesienią!
  • 2
  • Odpowiedz
@wojciechsiryk: Bardzo lubię pana filmy, ale ta cała otoczka jak się trzeba napracować żeby nagrać dobre filmy, to trochę słabo. Wiem że to jest taki teaser, ja bym wrzucił od razu gotowy materiał i czekał na wielkie WOW. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
  • Odpowiedz
@syx2: Zgadzam się, dlatego takie coś (przerost formy nad treścią) ma miejsce po raz ostatni. Planuję przede wszystkim: wejście programu „Ten Świat Jest Nasz” w tryb rokroczny (co jesień premiera nowego sezonu) i ograniczenie wszelkich treści organizacyjnych do minimum. Po prostu teraz nie byłem w stanie przygotować nowej serii tak szybko, a nie chciałem całkowicie zniknąć z sieci (byłoby to bardzo niekorzystne dla oceny mojej aktywności przez algorytmy YouTuba i
  • Odpowiedz