Wpis z mikrobloga

Mireczki, z przykrością muszę stwierdzić, że @Fakemirror to oszust. Za założenie #revolut z jego refa obiecał przelać #zadarmo 40 zł. Po zweryfikowaniu konta kontakt się urwał, pieniędzy nie przelał, nie odpisuje na wiadomości, a na wykopie się udziela. A całą akcję zrobił na bazie posta @bankmiska (picrel w komentarzu). Zwykłe frajerstwo, dajcie trochę plusów dla zasięgu, tacy frajerzy niszczą mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oszukujo #rozdajo #afera #januszebiznesu
arkagham - Mireczki, z przykrością muszę stwierdzić, że @Fakemirror to oszust. Za zał...

źródło: comment_Bx0MpDGqraa7fWqzWUDlmKr4T43R79SB.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: @Eskeel: ale ja i tak potrzebowałem Revoluta na wyjazd zagraniczny, więc to nie jest kwestia sprzedania danych za 40zł, a po prostu skorzystania z oferty (a przy okazji pomocy Mireczkowi, bo Metal na 12 miesięcy który dostał za refa jest o wiele więcej wart niż te 4*40zł). Jakby ktoś mi w tym czasie podesłał refa nie dając nic w zamian też bym skorzystał, bo po prostu potrzebowałem założyć Revoluta
  • Odpowiedz
@Eskeel: nikt mnie nigdy na mirko nie oszukał, sam Fakemirror też na koncie nie miał żadnych fejków opisanych, mam nadzieję że mój post w jego historii będzie przestrogą dla innych jakby wpadli na pomysł korzystania z jego "okazji"
  • Odpowiedz