Wpis z mikrobloga

a e-podroznik jest niewiarygodny?


@TompsonzPolski: no właśnie nie wiem. Nigdy nie nastawiałem się na lokalne PKS-y, zawsze w miarę możliwości szukałem pociągu (rozklad.pkp.pl w zasadzie wszystkich przewoźników kumuluje w jednym miejscu i pięknie wszystko wyszukuje, z przesiadkami włącznie).

Nie wiedziałem nawet, że istnieje jakaś centralna baza PKS-ów w Polsce obejmująca wszystkie połączenia (szczególnie, że tych spółek jest mnóstwo, nie powiązanych i nie współpracujących ze sobą). Jeżeli taką bazą jest faktycznie e-podroznik,
  • Odpowiedz
@haes82: no spróbuj, co prawda rzadko poruszam się komunikacją publiczną ale mnie jeszcze nie zawiódł. Dodatkowo zawsze możesz po wyszukaniu połączenia potwierdzić gdzieś na infolinii. ale imo 99% zaufania.
  • Odpowiedz
  • 0
@haes82 najlepiej to zobaczyć rozkłady na pks i na Dawida, jest trochę prywatnych busów, które nakleją tylko kartkę z rozkładem i jeżdżą, bez żadnej strony internetowej itp
  • Odpowiedz
  • 0
@haes82 na ulicy Dawida, obok wroclawii stają i odjeżdżają busy różnej maści, większość ma rozkłady tylko naklejone na przystanku
  • Odpowiedz