Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Jak wszyscy wiemy poziom MPK szoruje po dnie od jakiegoś czasu. Mój znajomy poszedł do Prezesa MPK z prezentacją. Oczywiście większość rzeczy "nieda się". Po tym spotkaniu mój znajomy powiedział, że Wrocław się sypie i nie widzi powodu aby sytuacja się poprawiła więc pakuje manatki i ucieka z Europejskiej Stolicy Kultury.

Pieniążki zostały przejedzone na super igrzyska i na #!$%@? kotka. Natomiast zbiorkom będzie gnił bo dla miasta zbiorkom to taki socjal dla ludzi.

Ps. Wrzucę później więcej slajdów.

#wroclaw
B.....o - Jak wszyscy wiemy poziom MPK szoruje po dnie od jakiegoś czasu. Mój znajomy...

źródło: comment_9PXgCl99TQI4SDPzrmknpxxoMphAAQfN.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Bratkello: Jestem bardzo ciekaw jak ta rozmowa wyszła i jakiego rodzaju "niedasię" to było. Parę lat temu też wkręciłem się w jakiś projekt i miałem krótką pogadankę z jednym gościem z UM. Był to bardzo przykry "niedasizm", bo gość ewidentnie chciał pomóc, ale hajs na komunikację był blokowany przez samego najdynamiczniejszego dzbana.

Jeśli nowy dynamiczniak prezentuje taką samą politykę, to się prezesowi MPK nie dziwię, bo na jego miejscu byłbym codziennie
  • Odpowiedz
@Bratkello: ale typ poszedł do kogoś do firmy i powiedział mu, że ogólnie to jest #!$%@? i to co robi jego firma jest aktualnie #!$%@?? przecież taka merytoryka do niczego nie prowadzi, szkoda, bo dobrze wypunktowane, zamiast tyrać po typie można było ułożyć narrację (np. w kontekście tego że mpk dłużej jedzie niż inne środki transportu) aktualnie jest tak, ale odwrócimy sytuację i to tramwaj będzie najszybszy czy coś. :s
  • Odpowiedz