Wpis z mikrobloga

prosze napisz najprosciej jak mozesz, jesli domagasz sie / wspierasz jakies HETERO marsze: czy czujesz sie przytloczony, dyskryminowany przez srodowiska lgbt, ztargany, przygnieciony przez takowe? w czym objawia sie niesprawiedliwosc wobec ludzi "straight"? czy po prostu niczym dziecko musisz robic to samo co kolega, chocby nie mialo sensu w twoim przypadku?
dlaczego przeszkadza ci malzenstwo osob homo? w dupie mam malzenstwo koscielne, a jeszcze glebiej kosciol katolicki, dlaczego przeszkadza ci malzenstwo cywilne, wspolne zycie takich ludzi?

i druga strona medalu, skrajny-lewicowcu: dlaczego uwazasz, ze wpajanie wartosci lgbt, zakrzywanie rzeczywistosci (np. poprzez ukazywanie nadmiernych i NIEPOTRZEBNYCH - takich, ktore nie wnosza do tresci doslownie niczego, oprocz tego zeby cos takiego bylo (?) - ilosci zwiazkow homo w dokumentach takiego netflixa albo wymuszenie na marketingowcach CDPROJEKTRED ukazania osob trans jako nadludzi, zniwelowanie roli bialego mezczyzny do minimum) jest potrzebne i wlasciwe? czemu wspierasz nadmierny konformizm, >fałszywą< wolnośc jednostki za cene rozwoju / dobrobytu spoleczenstwa?

czekam az cala ta banka #!$%@? pęknie, skrajną prawicowosc i lewactwo nalezy tepic wszelkimi srodkami

#4konsery #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 6
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: czy bycie centrysta / symetrysta jest czyms zlym? wiekszosc ludzi nie przejawia ekstremalizmu w pogladach politycznych; przyklad z netflixem jak przyklad, napisalem pierwszy lepszy z glowy; widze co sie #!$%@?, probuje to zrozumiec, stad ten wpis
  • Odpowiedz
@minecraftkoxik2008: dle ciebie problem jest z netflixem XD
To daje pojęcie jakie masz horyzonty. Oczywiście hejtu i nagonki na LGBT nie widzisz. Pierwsze co do głowy ci przychodzi to netflix XD.
Symetrysta to nie centrysta. ty na dodatek jesteś fałszywym symetrystą, bo symetrii tu nie ma.
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: czlowieku ja nawet neflixa nie ogladam, przyklad wziety z dwoch seriali ktore tam ogladalem (i w ktorych pojawily sie zupelnie niepotrzebne dla fabuly watki homo) i masy wpisow na mirko na ten temat wlasnie, ot pierwsze skojarzenie; jak to nie widze nagonki na lgbt? mi jest duzo blizej do lewej strony anizeli do prawej, skad w ogole takie stwierdzenie z twojej strony?
co do bycia symetrysta czy kimkolwiek inny #!$%@?
  • Odpowiedz