Wpis z mikrobloga

@Ataxia: Z tym, że Polska zamienia się w pustynie głównie przez brak odpowiedniej retencji wód. Ocieplanie klimatu ma tu drugorzędne znaczenie, bo suma opadów w Polsce jakoś znacząco nie zmalała. Problem w tym, że nic się nie robi, by tę wodę zatrzymać.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Jesteś kompletnym zaprzeczeniem tego, co piszesz. Nie nazwałbym cię inteligentnym człowiekiem. Jesteś zwykłą kukiełką bez przekonań. To teraz zostając liberałem każdy się puszy i uważa za inteligenta. Byle debil może się dowartościować w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jesteś kompletnym zaprzeczeniem tego, co piszesz. Nie nazwałbym cię inteligentnym człowiekiem. Jesteś zwykłą kukiełką bez przekonań.


@Wilczek03: gówno o mnie wiesz i tyle dla mnie znaczy twoja ocena
  • Odpowiedz
@Ataxia a, czyli GLOBALNE ocieplenie działa tylko w Polsce? Bo w USA widzimy zimy z ogromnymi opadami śniegu i temperaturami rzędu -20°C, co nigdy się nie zdarzało. Gówno wiesz o klimacie, przyrodzie etc.
  • Odpowiedz
@NorskArisk: To tez moze byc skutek globalnego ocieplenia. Nic nie wiesz o klimacie, przyrodzie etc. Pomyslales, ze roztapiajaca sie arktyka moze zmienic np dynamike pradow morskich? Wiecej ekstremalnych zjawisk, to wlasnie globalne ocieplenie, czy tez po prostu zmiany klimatu. Mozna zaprzeczać, denializować, być ateista, prawakiem, lewakiem itd ale prawda i tak cie w koncu dopadnie, przykro mi. Globalne ocieplenie i nadchodzacy kryzys klimatyczny i prosta fizyka na poziomie podstawowki nie przejmuje
  • Odpowiedz