Wpis z mikrobloga

Poniższy komentarz to typowe #urojeniaprawakoidalne Tego typu "metod" używają różni ludzie niezależnie od poglądów politycznych, jednak wszystkiemu winna jest ta obrzydliwa nełropa i lewactwo xD
-> https://www.wykop.pl/link/4995503/comment/66343345/#comment-66343345

"Kurła jak to dokładnie to #neuropa robi na wykopie.

1.Omission - Pominięcie - Na wykopie to widać przez zakopywanie znalezisk.

2.Mocking - Szyderstwo drwina - próbując dyskutować z #neuropa na wykopie, pierwsze co się stanie. To , że ciemnogród, niedouczony, robi błędy, później litania około tematowa jak już ktoś chce napisać coś więcej połączona z wytykaniem błędów. A jak nie ma siły argumentu to wpada @artpop z badaniami pokroju, ślimak to ryba i promień skrętu jadalnych bananów.

3.Labeling - zaszufladkowanie - Przecież każdy gej, lesbijka chodzi modnie ubrany, a jak chodzi ubrany "dziwnie" to wyraża swoją osobowość. A taki prawak to patus, taki troglodyt, hałwa wolnej Polsce i dres do tego, ah do tego agresywny jak buldog przed dentystą.

Wszystkie te punkty widać też dobrze w mediach społecznościowych , czy tez zwykłych mediach i społeczeństwie. Niestety tak się próbuje kreować rzeczywistość."

#tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #lgbt
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Panczenisci:

już? Pokwiczales sobie neuropku? To teraz wypad wyjaśniać się na główną.


Uuuuuuuu, moody kuc striggerowany, NIEZWYKLE agresywny, MASAKRUJE starego zboczenca ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Oh_hi_Mark: ahh witam serdecznie kolejnego kolorowego petenta. Fakt, iż "stary zboczeniec" musiał wezwać posiłki napawa mnie dumą. Order złotego pługa na lewakow dumnie lśni na mojej piersi.


  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panczenisci:

Fakt, iż "stary zboczeniec" musiał wezwać posiłki napawa mnie dumą


Nie badz dumny - po prostu lubie sobie przejrzec #bekazprawakow :
1. By sie posmiac z samych wpisow
2. By sie posmiac z waszego toczenia piany i "argumentow" jak ten atak personalny powyzej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Oh_hi_Mark:
1) z nikogo się nie śmiejesz tylko wziąłeś mnie na klate za kumpla
2) nie użyłem żadnego argumentu. Zasugerowałem żeby sobie poszedł.
3) zawsze kiedy chcecie (wy w sensie neuropki)odnieść się do czyjejś wypowiedzi, wyciagacie jeden cytat z kontekstu (jak wyżej) i do niego się odnosicie na swój pokretny sposób. Tak jak byście chcieli aby osoba czytająca komentarze wylapała tylko wasz punkt widzenia i niczyj inny. Pozerstwem odrobinę zalatuje ale
  • Odpowiedz
1) z nikogo się nie śmiejesz tylko wziąłeś mnie na klate za kumpla


@Panczenisci: tak, a Ty jesteś ręcznikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2) nie użyłem żadnego argumentu. Zasugerowałem żeby sobie poszedł.


wiem Misiu, to był sarkazm - fakt, że słowo "argument" było w cudzysłowie mógł Cię na to nakierować...

3) zawsze kiedy chcecie (wy w sensie neuropki)odnieść się do czyjejś wypowiedzi


Wy (w sensie biali heteroseksualni
O.....k - > 1) z nikogo się nie śmiejesz tylko wziąłeś mnie na klate za kumpla

@Pa...

źródło: comment_UJGG3iRh7w9RG289oVtY7KN2r3XywLNx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz