Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: No ja pisałem z 2 miechy temu że dla mnie nie zanosi się absolutnie na atakowanie ATH bo na dobrą sprawę nie było jeszcze wypłaszczenia porządnego. Dla mnie ta korekta i boczniak może trwać ze 2 lata jeszcze na miękko. Ale to jest krypto, nic nie wiadomo. Gdyby zaczął teraz pikować to ja jestem skłonny uwierzyć że widzimy się na nowym lokalnym low, 3-4k czy coś. W sumie #!$%@?,
  • Odpowiedz
@AgresywnyNick: Wszystko można dopasować do formacji, dlatego suche kreski bez odniesień nie działają.

Była zbyt charakterystyczna faza akumulacji (najniższa cena po bańce, najmniejsze długotrwałe wahania up/down przez długi czas) trwająca około 130 dni. Dla porównania akumulacja po bańce z 2014 trwała 260 dni. Rynek zdecydowanie przyśpieszył, ale wykresy i charakterystyczne fazy rysują się identycznie :) Połączona faza akumulacja z charakterystycznym "pierwszym" bull runem pobańkowym wynoszącym zawsze około 110-130% w górę
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: Jest nawet ta słynna rozmowa w której Amelcio mówi do Satoshiego: Panie Satoshi, zrobiłem coś strasznego, ale imię krula pozostanie nieskalane. Stąd można wnioskować że nie wiedział
  • Odpowiedz