Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 107! Kolejne wysryw i KOLEJNE BINGO, NAWET PODWÓJNE! 13 haseł trafionych. Wyniki:
COMBO! "DZIENDOBRY, DZISIEJ nowa kamera" powiedział #ussponton głaszcząc CYTRYNĘ, podczas gdy zaciśnięty JAPKOWY zegarek odcinał dopływ krwi do jego racicy
Dodatki do języka: TUTEJ; DIDŻ EJ AJ; wiem co znaczy LUBIEĆ kosić;

0:58 tradycja- nadawanie z już naprawionego (XD) PONTONOWOZU. Przy okazji, obrazem telepie niczym gubernatorem dzień po chlaniu u sąsiada, i później sam się przyznaje do tego BŁĘDU TECHNICZNEGO. Baran nie włączył stabilizacji obrazu w kamerze. 7 #!$%@? lat nagrywania vlogów. Ręce opadają.

1:22 nie ma to jak jedną racicą prowadzić, a drugą MACAĆ Sony Action Cam. I niech już sobie da spokój z tym pseudo-testowaniem kamer, wszyscy wiemy jak to się skończy. Wróci do soniaka.

COMBO! 2:38 #kieleckiulaniec wziął KASANDRĘ na WEGE-KANAPKĘ Z KFC. Dla kulinarnego znawcy jest to oferta wegańska, nie wegetariańska. JANUSZ PRZY KORYCIE tradycyjnie obmacuje wszystkie zakupione produkty. Ale to nie koniec jedzeniowej januszerki. #ussponton stwierdza że skoro kanapka jest wege, to ma być zdrowa i odchudzająca... kurtyna.
A jednak nie, następuje RADA DNIA. Jak ktoś jest wege i nie lubi bułek, to może sobie wziąć opcję wege "w placuszku".

4:58 CIEKAWOSTKA, gubernator korzysta z małego wyświetlaczyka. Większą ciekawostką jest to, że nie potrafi się porządnie wytrzeć po jedzeniu, i ma mordę #!$%@?ą majonezem.

5:18 TAKA SYTUACJA- bebzun dostał na testy traktor-kosiarkę. Według mnie, przyzwyczaja się do spędzenia starych lat (o ile wcześniej zawał go nie zabierze) w iście amerykańskim stylu. Jeżdżąc na elektrycznym wózku dla grubasów.

8:05 MIEDZIANY MACGYVER chwali się zamontowaniem półki pod stołem, żeby telefon się nie nagrzewał kiedy on wali wódę w samo południe.
#mocnyvlog
Pobierz
źródło: comment_hxDy29vRbDu54yIrGk9ctzKiOtNT42XN.jpg
  • 3