Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie nad zakupem hulajnogi z Gearbest z polskiego magazynu - co w przypadku gdyby ulegla uszkodzeniu i gwarancji? Jak ze zwrotem lub naprawa gwarancyjna, wysylam do Polski i oni bawia sie dalej czy do Chin do majfriendow? Wiecie cos na ten temat? Pozdraiwam!
#m365 #gearbest #chinskacebulaxiaomi
  • 13
@FastManPL: Sorka za wolną odpowiedz. Gwarancja rok chyba ze inaczej stwierdzono w aukcji, przy kupnie Paypal tak jak kolega wspominal 6 miesiecy gwarancji kupujacego, odsylka do polskiego magazynu przy zakupie na aukcji ktora wysyla z polskiego magazynu, oni zajmuja sie tym dalej i tyle. W razie czego mam skriny ale nie mam dostepu do kompa
@f3nix: Ja kiedyś trafiłem na informację, że w przypadku zwrotu w ciągu tam bodajże 14 dni rzeczywiście można do polskiego magazynu odesłać. Ale jak już chodzi o jakieś naprawy gwarancyjne to trzeba słać do Hiszpanii (,)
@FastManPL: O ile dobrze zrozumialem to rzekomo przez caly okres mozna slac do polskiego magazynu, dogrzebie sie do zdjec to sprawdze no ale jezeli jest tak jak mowisz to lekkie przegięcie pałki...