Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem tego nowego systemu wypłat "w środę następnego tygodnia po zgłoszeniu wypłaty". Zgłosiłem w tamtym tygodniu. Spodziewałbym się więc wypłaty w tę środę co była wczoraj. Zamiast wypłaty dostałem mail "twoja wypłata", że jest w drodze na konto. Zgodnie z sesjami Elixir powinienem był ją dostać tego samego dnia, ale załóżmy że się niefortunnie złożyło i wypłata dojdzie następnego dnia. No ale nie doszła. Czwartek się skończył, a kasy nie ma. Już nawet nie chodzi mi o to, że się spieszy, tylko o klarowność informacji. Skoro wypłata w środę, to powinna być w środę. Jeśli nie, to napiszcie to jasno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#planetplus
  • 13
Też czekam :(
Kumpel miał ostatnio tak, że co tydzień miał jakieś drobne wypłacane i mówił, że zazwyczaj tak było, że jak przyszedł mail w środę, że wypłata jest w drodze to ona tak wolno się w tej drodze poruszała, że wchodziła na konto dopiero w kolejnym tygodniu we wtorek na koniec dnia. Raz miał tak, że dostał @, że przepraszają za opóźnienie i później w następnym tygodniu było już szybko, a
Ja ostatnio właśnie przeszłam do #planetplus, bo w #goodie denerwował mnie kiepski kontakt z supportem przy reklamowaniu transakcji (reklamacja uznana, a cashback w odrzuconych), ale tam wypłaty w kilka dni wchodziły na konto, a tutaj komunikat "zależy od sesji w Twoim banku", a powinno być "zależy od tego kiedy naprawdę zlecimy wypłaty w naszym banku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam pytanie, czy dostaliście już wypłatę z Planetplus? Ja czekam już równy MIESIĄC od kiedy zleciłem wypłatę ponad 120zł z mojego konta na tym portalu. Dwa razy już pisałem do supportu i niby już przelew został zrealizowany, ale dni mijają a kasy nie ma :/ Jeszcze dziś dostałem maila, że dawno nie robiłem z nimi zakupów :D Oczy mi wyszły z orbit jak to zobaczyłem, bo przynajmniej raz dziennie wchodzę przez Planetplus