Wpis z mikrobloga

@PeknietaMorda

Na pewno musiał dniami i nocami ciężko pracować nad rozwijaniem swojej osobowości, pasji i dobierając sobie najlepsze ubrania.


przegryw to stan umysłu, żadne przebieranki czy rozwijanie osobowości, której nie ma nie pomogą.
@PeknietaMorda: Jeśli w wieku 15 lat nie byłeś atrakcyjny to miałeś do wybrania opcje kujon która w wieku 25 lat daje ci dobrą pracę po studiach i atrakcyjne zarobki które przekładają się na penis into vagina ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Atrakcyjny w 25lvl to jesteś jak już byłeś atrakcyjny przy piętnastce.


@PeknietaMorda: > otóż to, ta zasada działa tylko dla bogatych oskarkow. Z tym rozwojem u tego typa to akurat słabo trafiłeś bo jęk chłopak tez brał udział w eurowizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Eugeniusz_Zua:
Zapominacie o tych którzy są mega grubi.
A gdy schudną nagle są chadami x), do tego facet może znacząco zmienić swój
@LajfIsBjutiful: Oj OP też pierdzielisz. Ja miałem młodzieńczą miłość. Taką prawdziwą. Ja I liceum, ona II gimnazjum. Byliśmy razem 1,5 roku. Pierwsze pół roku było spoko. Potem zaczynały się fochy, docinanie, małe zdradzanko (co dowiedziałem się dopiero od kuzynki z jej szkoły, z którą się przyjaźniłem) i po długich takich odstawieniach skończyło się rozstaniem, w którym już tak miałem dość, że rzuciłem telefonem w kaloryfer. Raz, jak ją młodzieńczo klepnąłem w
@jatutylkonachwile1: Nie wiem co cię tak bawi. Polibuda jest wypełniona ludźmi bez wyglądu z problemami w komunikacji międzyludzkiej i z ofertami pracy na 2-3 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest taki human na polibudzie który ma cię nauczyć sprzedać samego siebie (taki trochę kołczing). Ludzie którzy tam się przewijają są jak z serialu. Np. typ który przez 10 min duka jak się nazywa i jego celem jest
@Peeleejin: bawi mnie to, bo mam 27 lat, jestem po budownictwie i wiem jak to wygląda. Płytkarz po zawodówce lepiej zarabia.
Polibuda to nie tylko IT. Ba, podejrzewam że większy procent "inteligentniejszych" (to pojęcie względne, tutaj czyt. lepiej się uczyli) ludzi jest właśnie na innych kierunkach.
Generalnie jak sobie wymyślisz w szkole, że będziesz kujonem, skończysz dobre studia i będziesz zarabiał dużo pinionszków, TO TAK NIE DZIAŁA ( ͡° ͜
@PeknietaMorda: #!$%@? prawda dzbanie. Wieeelu samcow wyglada jak kartofle w wieku 15 lat, dopiero kolo 20 zaczynaja wygladac jak nalezy a dopiero kolo magicznego 27 zaczynasz wygladac jak mezczyzna.