Wpis z mikrobloga

@cult_of_luna Ale żenadę nasi odstawili... Nie dość, że przegrali jak amatorzy, bez walki, to jeszcze jak szczury uciekli do szatni. Mam nadzieję, że pogonią tych przepłaconych emerytów. W ZG jesteśmy jeszcze bardziej wkurzeni, niż rok temu
  • 5
@ogrod87: akurat nie oglądałem, śledziłem live, widziałem 58-54 w 3q i stwierdziłem ze ciężko będzie przegrać medal

ogólnie słabe plotki latają po TT w kontekście Stelmetu, tzn. pada kwota długu. Sporawa.
@ogrod87: przykro patrzeć

W ogóle każde długi i każdy zjazd klubu mnie smucą - nawet jak nie przepadam. Ale właśnie w tej chwili przypomniała mi się konfa JJ i zdanie "małe kluby nie wiedzą co to BAT bo mają mało hajsu, a tam gdzie jest dużo hajsu to są spory". W tym kontekście straszna hipokryzja mówić wprost do rywali - będziecie mieć tyle hajsu co my to pogadamy o BATach, a
@cult_of_luna: Doszło do mnie o 6mln długu. Dodatkowo: dziś miał odbyć się mecz Stelmet - Klub Kibica na zakończenie sezonu. Po wczorajszym meczu i ucieczce do szatni - KK poinformował, że nie stawią się w CRS na zakończenie i nie będą grali. Więc zakończenie sezonu w ZG to tylko autografy i zdjęcia. Nic więcej.