Wpis z mikrobloga

@aiky: Litości... nie sprowadzaj @mariusz-laszczka: , czy jakiegokolwiek innego Mirka na manowce. Jak już nie chcesz radzić dobrze/nie znasz dobrze tematu, to lepiej nic nie pisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mariusz-laszczka: A czy jak kupię samochód X i będę dbał o jego stan techniczny, to mi wystarczy, bym Formuła 1 wygrał? Twoje pytanie wygląda właśnie w podobny sposób... To zależy od bardzo
  • Odpowiedz
@FilipTraum: Masz rację, głupie pytanie zadałem. Doprecyzuje - nie chcę spamować linkami z moim blogiem po forach internetowych. Dodaję od czasu do czasu posty na reddit i widzę poprawę, ale bardzo wolną.
Czy jest sens (wydając do 30usd miesięcznie) trochę przyspieszyć ten proces korzystając firmy zajmującej się SEO?
  • Odpowiedz
@mariusz-laszczka: do 30 USD miesięcznie - raczej nie. 30 usd to grosze na promocje firmy SEO, zwłaszcza na zachodzie; zastanów się - ile wyda, a co więcej - ile zarobi specjalista z takiej firmy z pracy nad linkowaniem Twojego blogu i sam sobie odpowiedz). Ja nie rozumiem, dlaczego zaraz "spamować linkami z moim blogiem po forach internetowych" - czemu każdy tak myśli? Jeśli serio Ci zależy - zainwestuj lepiej czas.
  • Odpowiedz