Wpis z mikrobloga

hej pomoze mi ktos przerobic konsole w sensie opisać jaki program zainstalować szczegół po szczegole bo chciałbym pograć w dwie gry ktore nie są dostępne nigdzie a chodzi o Supermency Mma oraz The Amazing Spider man :// ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#psvita
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tribet: Trzeba mieć grę PSP z PSN'a, wiem tyle że trzeba było mieć grę LocoRoco lub inne dema i Sony wszystkie wywaliło ze sklepu, nie wiem jakie są teraz możliwości, dziwne że Vitę próbują obronić jeszcze a PS3 zostawili w spokoju i HEN z backupami śmiga.

Jak coś reddit -> vitahacks.
  • Odpowiedz
@Ksiadz_Proboszcz: Cześć. Wyżej piszą że jesteś technik PS Vita Lvl Zaawansowany, a ja mam kilka pytań, więc pozwoliłem sobie napisać :) Mam aktualnie soft 3.70 czy jak zrobię downgrade na 3.65 i enso to czy będę mógł po tym zabiegu wszystko zaorać i wrócić do czystego softu 3.70 lub wyższego jak wyjdzie w międzyczasie? Jeżeli będę musiał zostać przy cfw enso to jak wygląda korzystanie ze sklepu psn (można dokonywać
  • Odpowiedz
@Ksiadz_Proboszcz: Panowie zrobiłem downgrade do 3.65 enso wszystko smiga pieknie tylko zainstalowalem to wszystko bez włożonej kartyp amieci, jak włoże karte pamieci nie widac Mojej przerobki. Ogolnie to brakuje mi pamieci bo wbudowanej jest tylko 1 gb. Zamowilem adapter sd2vita ale pytanie czy da sie jeszcze cos zrobic zeby uzywac orginalnych kart pamieci na przerobce? gry z pkgj sciagac np
  • Odpowiedz